انتخاب آداپتور دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

آداپتور دوربین مداربسته: در واقع انتخاب منبع تغذیه به عنوان کار سخت و پیچیده ای به شمار نمی آید در صورتی که این امکان وجود دارد که به خود چنین چیزی ذهن شما را مشغول نموده باشد.

برای شروع باید بدانید چه وظیفه ای در سیستم دوربین مدار بسته برعهده منبع تغذیه یا اداپتور می باشد . از آنجایی که به منظور کار در ولتاژ شبکه (220 ولت( دوربین های مداربسته ساخته نشده است ، اتصال مستقیم انها به شبکه ممکن پذیر نمی باشد . ولتاژ کار زیادتر دوربین ها ولتاژ 12 ولت می باشد. شما نیازمند یک آداپتور 220 به 12 ولت از این لحاظ برای تغذیه دوربین های مداربسته خواهید بود.

آداپتور دوربین مداربسته
آداپتور دوربین مداربسته

طریقه انتخاب آداپتور دوربین مداربسته

بدین صورت برای معیین نمودن آداپتور فقط دانستن ولتاژ آن کافی نمی باشد . مقدار جریان در واقع به عنوان عامل بعدی انتخاب آداپتور می باشد . میزان جریان عبوری از آداپتور به مقدار بار وصل شده به آن وابسته است . به هر میزانی به آداپتور مصرف کننده بزرگتری وصل شده باشد جریان عبوری از آن بیشتر خواهد شد.

به منظور دوربین های رایج آنالوگ عموما مصرف هر دوربین را 500میلی آمپر (0.5 آمپر) در نظر می گیرند. در صورتی که مصرف واقعی دوربین کمتر از آن می باشد.

به وسیله یک معادله ساده این امکان وجود دارد که مقدار جریان دوربین ها را محاسبه نمایید . به عنوان نمونه یک آداپتور 2آمپری به منظور چهار دوربین مداربسته مناسب می باشد . باید توجه نمود که این در صورتی می باشد که شما به منظور تغذیه تمامی دوربین از یک اداپتور ها استفاده نمایید . در غیر این صورت این امکان وجود دارد که برای تغذیه دوربین ها از چهار اداپتور 1 یا نیم آمپری استفاده نمایید .

باید به این نکته توجه نمایید که در صورتی که برای همگی دوربین ها از یک اداپتور استفاده نمایید می تواند هزینه های شما را کاهش دهد اما بگونه ای که خرابی این اداپتور به معنی قطع کامل همه ی دوربین ها خواهد بود.

بدین گونه برای تهیه نمودن آداپتور دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت عالی می توانید با شرکت تماس بگیرید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *