ارسال همزمان تصاویر از دوربین مدار بسته به تلفن همراه ارسال دیدگاه

ارسال همزمان تصاویر از دوربین مدار بسته به تلفن همراه: همزمان با توسعه روزانه شبکه های کامپیوتری و اینترنت وضعیت برای نظارت و مدیریت تصاویر با دوربین مدار بسته هوشمند پیشرفته تر بسیار گسترده تر از قبل شده است. برای مجهز کردن خانه ها قیمت زیاد محصولات نظارتی این امکان را محیا نمی کنند ولی با ارائه دوربین های تحت شبکه خانگی هوشمند سامسونگ این توانایی را به ما می دهد تا مقارن تصاویر را با کیفیت (وضوح ۶۴۰×۴۸۰ و ۳۰ فریم در ثانیه) در گوشی های موبایل که سیستم اندروید و آیفون را دارند مشاهده نماییم .

ارسال همزمان تصاویر از دوربین مدار بسته به تلفن همراه

نماینده ی آمریکایی شرکت سامسونگ از محصول تازه و جدید دوربین مداربسته های هوشمند خود در نمایشگاه CES 2012 رونمایی کرده است . می توانیم ازخصوصیت های آن به کیفیت ۱.۳ مگاپیکسلی اشاره کنیم که به WiFi مجهزمی باشد و به واسطه آن می توان تصاویر کودکان ، سالمندان و حیوانات خانگی خود را بصورت مستقیم از طریق تلفن همراه خود مشاهده نمود .باید به این نکته نیز توجه نمود که نسبت به مدل های مشابه خود، نصب و راه اندازی این نوع دوربین ها بسیار راحت و آسان است . دوربین شروع به فعالیت با فشردن دکمه تعبیه شده روی دوربین و دکمه WPS روی روتر ، می کند.

ارسال همزمان تصاویر از دوربین مدار بسته به تلفن همراه

تصاویر گرفته شده بصورت فیلم با قرار گرفتن و تنظیم کردن این دوربین روی میز و یا با نصب آن بر روی دیوار و با زدن دکمه شروع فعالیت آن، ضبط می گردد حتی در هنگام تاریکی هم با وجود نمایشگرهای مادون قرمز و LED ها امکان دریافت تصاویر موجود می باشد و در پایان  روی یک حساب شخصی یوتیوب همه ی این فیلمها آپلود می گردد.

می توان به مدل IZON از دیگر دوربین های مشابه اشاره نمود که تنها روی iphone قابل نصب می باشد اولی دوربین که ذکر شد ، این دوربین سامسونگ به علت  نصب و استفاده راحت  آن نسبت به  هم رده های  خود در رده بالاتری قرار گرفته است.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *