استابلایزر یا STABILIZER در دوربین مدار بسته چیست؟ ارسال دیدگاه

استابلایزر یا STABILIZER در دوربین مدار بسته چیست؟ در محیط هایی که سیستم های حفاظتی با قیمت گران نصب باشد و همچنین نظارت از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار می باشد باید توجه ویژه ای به نوسانات برق داشت چون این امکان وجود دارد که به صدمات غیر قابل جبرانی منجر شود. به این گونه باید حتما برق ورودی بدون تناوب و تثبیت شده باشد.

در موارد راحت تر که اهمیت کمتری را دارد این امکان وجود دارد که می توان از یک محافظ برق ساده کمک گرفته شود تا به واسطه این کار جلوگیری از سوختن دستگاه انجام گیرد . با اینکه این کار هزینه پایینی را طلب می نماید اما در خیلی از موارد ۵۰ درصد مشکل را برطرف می نماید.

در واقع عملکرد محافظ به این شکل می باشد که به دوربین مداربسته ها در زمان نوسانات برق ورودی ، جریان به صورت موقت قطع و بعد از تاخیر جزئی که این امکان وجود دارد که آن را تنظیم کرد، مجددا جریان برق وصل می گردد.

استابلایزر یا STABILIZER در دوربین مدار بسته

معایب محافظ ها (استابلایزر یا STABILIZER در دوربین مدار بسته)

این امکان وجود دارد که در برخی از عملکرد محافظ به مشکل بر خورد نماید و باعث شود به سیستم صدمه وارد شود؛ و اینکه زمانی که برق قطع می گردد برخی از دستگاه ها مانند DVR ها ریست می گردد و باید از اول کار خود را مجددا شروع نمایند که در این گونه نیاز به شناسه و پسورد است . ممکن است در صورتی که حضور در محل نباشد ساعت های ذخیره سازی تصاویر از دست روند.

به منظور جلوگیری نمودن از نوسان برق و تثبیت کننده جریان برق استابلایزر ها و UPS ها که مورد استفاده قرار گرفته می شوند . برق دوربین مدار بسته ها را زمان قطعی جریان، به واسطه باتری درونی یا بیرونی خود، تامین می نمایند . بدین گونه بدون وقفه و قطعی جریان برق کلیه سیستم می تواند روند کاری خود را پیش بگیرد.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *