انواع دوربین مدار بسته مخفی ارسال دیدگاه

انواع دوربین مدار بسته مخفی: همیشه استفاده نمودن از دوربین های مخفی کاربردهای خاص خود را دارا بوده است. به همین علت انواع مختلفی برای کاربردهای مختلف از این دوربین ها طراحی و ساخته شده اند. در ادامه سعی شده است  انواع نسبتا رایج از این دوربین ها معرفی گردد.

مشاهده مکان بصورت غیر محسوس هدف دوربین مدار بسته مخفی  بوده است که با این هدف طراحی شده اند . با توجه نمودن به این هدف افرادی که دوربین های مداربسته را طراحی نموده اند از روش های مختلفی به منظور مخفی نمودن دوربین استفاده کرده اند . در واقع باید به این نکته توجه نمود که اکثر دوربین های مخفی کیفیت تصویری پایین یا متوسط را دارا می باشند بدین گونه  اگر که برای شما امکان استفاده از سیستم مداربسته عادی وجود دارد بهتر  می باشد  از این سیستم استفاده گردد.

دوربین مدار بسته های مینیاتوری پین هول

متداول ترین نوع دوربین های مدار بسته مخفی این دوربین ها  به شمار می آیند . باید به این نکته توجه نمایید که به خودی خود این دوربین مخفی نمی باشند  و  در واقع نحوه نصب آن به شما امکان دیده نشدن آن را می دهد. اصطلاح پین هول به معنای سوراخ خیلی کوچک می باشد و به لنز دوربین های پین هول اشاره می  نماید . لنز این دوربین ها به گونه ای طراحی شده که برای شما بتواند از یک حفره کوچک تصویر ایجاد نماید .

دروبین های پین هول در کیفیت های مختلفی تولید می گردد  اما در واقع هزینه دوربین های دارای کیفیت پین هول تا حدودی بالا می باشد.

دوربین مدار بسته های دتکتوری

طریقه مخفی نمودن این دوربین های ساخت قاب انها به شکل دتکتور دود در سیستم های اعلام حریق یا دتکتور دزدگیر در سیستم اعلام سرقت  می باشد . به طریقی بدنه دوربین ساخته شده که از دتکتورهای واقعی امکان تشخیص انها بسیار مشکل خواهد بود.

دوربین مدار بسته های هالوژنی

به شکلی این دوربین ها طراحی شده اند که دقیقا در جایگاه قاب یک لامپ هالوژن ساز کوچک قاب انها قرار داده شده است.

دوربین مدار بسته های آینه ای

از یک آینه یک طرفه این دوربین ها ساخته شده اند که از سمت بیرون به صورت یک اینه محدب دیده می شود. یک دروبین در داخل آینه نصب شده است که برای شما می تواند تصاویر را ایجاد کند. به این نکته توجه داشته باشید که این دوربین ها باید نور خوبی حتما در محیط برای دادن تصویر مناسب داشته باشند.

دوربین مدار بسته های مینیاتوری

بی سیماندازه این دوربین عموما کمی بزرگتر از دوربین های مینیاتوری معمولی  می باشد . امکان نصب این دوربین به صورت بی سیم توانایی اصلی این دوربین ها به شمار می آید . دوربین سیگنال ها را به گیرنده خود ارسال می کند و از طریق این گیرنده می توان تصاویر را مشاهده کرد.
در پایان مطلب این قسمت بایدبگویم که نصب دوربین مداربسته مخفی می تواند پیگردهای قانونی داشته باشد بدین صورت باید در هر محل قبل از نصب ابتدا در این رابطه تحقیق نمایید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *