بازاریابی برای دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

بازاریابی برای دوربین مداربسته: در صورتی که نصب دوربین مداربسته را به منزله ی یک شغل انتخاب نمایید باید به این نکته توجه کنید که در بازار چگونه مشتریان خود را پیدا کنید و از چه طریقه ی به واسطه مشتریان قبلیتان مشتری‌های جدید پیدا کنید.

هم اکنون به دلیل بالا رفتن رقابت در زمینه دوربین مدار بسته کار کردن در این حیطه بسیار دشوار شده است و به منظور مقاومت نمودن در این بازار با رقابتی بالا به منظور بازار یابی حتما باید برنامه خوبی داشته باشیم.

نکته اول بازاریابی برای دوربین مداربسته

به عنوان اولین نکته که باید آن را مورد توجه قرار دهیم باید هیچ وقت منتظر مشتری نمانید.در واقع شما باید مشتری را ایجاد نماید . به دلیل اطلاعات پایین خیلی از مالکان و مغازه‌داران ، استفاده از این سیستم‌ها را ضروری نمی‌دانند و این دقیقا کاری می باشد که شما باید به منظور بازاریابی انجام دهید . پس در مرحله آغازین آگاه نمودن میزان زیادی از مردم از مزایای این سیستم می باشد . برای این کار است بهترین راه مراجعه حضوری به محل‌هایی می باشد که به نظر شما نصب دوربین در آنها لازم می باشد . در این قسمت باید به این نکته توجه نماییم که احتمالا فقط یک درصد از این افراد مشتریان شما خواهند بود پس انتظار زیادی را نداشته باشید . احتمال پیدا کردن مشتری برای شما بیشتر خواهد بود در واقع بستگی به این دارد که تعداد مراجعات خود را افزایش دهید.

عمده ترین نکته ایجاد نمودن حس اعتماد در مشتری در زمان صحبت با مشتری می باشد. نیازی نیست پس از نصب دوربین به همه ی واقعیت‌ها و مشکلات اشاره نمایید در صورتی که در برابر هر 3 مزیت گفتن یک عیب کوچک اعتماد مشتری به شما را افزایش می یابد.

نکته دوم بازاریابی برای دوربین مداربسته

یک نکته بسیار مهم دیگر داشتن یک کارت ویزیت مناسب می باشد .در واقع کارت ویزیتی که بروی آن از فعالیت‌های شما شرح مختصری وجود داشته باشد . باید حداقل یک یا دو شماره ثابت همچنین برای برقراری تماس با شما وجود داشته باشید. به این نکته توجه کنید که در طراحی کارت ویزیت خساست به خرج ندهید. کارت ویزیت شما باید طوری در واقع باشد که پس از رفتن‌تان مطمئن باشید سر از زباله دان در نیاورده است . بنده البته استفاده از رنگ‌هایی مثل سفید, آبی و نارنجی پیشنهاد می نمایم بدین صورت باید توجه نمیایید که برای انجام این کار لازم است با اشخاصی که در این حیطه فعالیت می نمایند مشورت کنید.

نکته سوم بازاریابی برای دوربین مداربسته

از مشتری گدایی نکنید تنها کافی است که محصول خودتان را معرفی نمایید . در واقع به این نیازی ندارید فقط سعی کنید او را متقاعد کنید که استفاده از این سیستم ضروری می باشد و تنها به مزایای آن اشاره نماید.

متاسفانه خیلی از اشخاصی که در زمینه بازاریابی برای دوربین مداربسته فعالیت می کنند به گونه ای رفتار می‌ نمایند که مشتری بعد از نصب سیستم دقیقا پشیمان از این کار می گردد. هیچ عنوان نباید مرتکب این اشتباه شوید. پیدا کردن مشتری به واسطه مشتری‌های قبلی شما به عنوان عالی ترین و کم هزینه ترین راه برای بازاریابی برای دوربین مداربسته می باشد . پس حفاظت نمودن از کیفیت اگر در ابتدا حتی باعث شود به شما ضرر برسد ولی در پایان باعث تاثیر کاملا مثبتی از خود بجای بگذارد.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *