برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته: باید این اطمینان را داشته باشیم که به عنوان کسی که تمایل به نصب سیستم دوربین مدار بسته داشته است . برآورد هزینه نصب سیستم مداربسته به عنوان اولین مرحله کار شما می باشد تا دید نهایی نسبت به هزینه های این قسمت داشته باشید.

بهتر است از یک روش استاندارد به منظور برآورد این هزینه استفاده نمایید:

تعدادی فروشنده دوربین مداربسته پیدا نمایید

همواره به منظور همکاری میزان تعداد بیش از یک نفر را در نظر داشته باشید تا امکان مقایسه برای شما فراهم آورده شود . بهتر می باشد این تعداد را از حدود چهار شرکت یا فرد بیشتر نکنید زیرا تعداد زیاد کردن بیش از اندازه این تعداد فقط شما را گیج خواهد نمود.

اطلاعات اولیه برای برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته را آماده کنید

به منظور برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته اطلاعات اولیه شامل موارد زیر می باشند:

– میزان تقریبی دوربین های مورد احتیاج
– مکان نصب دوربین ها (محیط درونی، محیط بیرونی، محیط صنعتی و …)
– کاربرد دوربین ها را مشخص نمایید (نظارت عمومی، شناسایی، نظارت نیروی کار، امنیت و (…
– کیفیت مورد نظر خود را معیین کنید (ضعیف، متوسط، خوب، عالی)

با فروشندگان تماس بگیرید

اطلاعات خود را با برقراری تماس با فروشندگان در اختیار آنها قرار دهید و از آنها قیمت بخواهید . می تواند اطلاعات شما قسمت زیادی از هزینه های شما را مشخص نماید . فراموش نکنید که در رابطه با هزینه های نصب از فروشندگان سوال کنید.

پس از سوال کردن به صورت تلفنی بهتر می باشد از فروشنده درخواست یک پیش فاکتور هم بکنید تا جزئیات تجهیزات مورد نیاز را به شکل نوشته شده داشته باشید…

تصمیم خود را بگیرید

قبل از گرفتن تصمیم بهتر است کمی در رابطه با شرکت های نصب کننده اطلاعات کسب نمایید. خصوصا اگر پروژه شما بزرگ می باشد سابقه شرکت و اطلاعات قابل کسب در مورد آنها بسیار مفید می باشد.

اگر این امکان برای شما وجود دارد در دفتر شرکت حضور پیدا نمایید و تصویر دوربین ها را بررسی نمایید تا اطمینان از کیفیت آنها را حاصل کنید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *