برترین های دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

برترین های دوربین مداربسته: در این بخش از مقاله به انواعی از برترین های دوربین مداربسته می پردازیم. با ایران امن همراه باشید.

برترین های دوربین مداربسته

بر اساس پارامترهای متفاوتی موسسات تحقیقاتی نسبت به انتشار آمار خود از مقایسه برندهای متفاوت، اقدام می کنند. در این مطلب قصد داریم رتبه بندی برندها بر اساس میزان فروش آنها بر پایه آخرین مقاله تحقیقاتی موسسه IMS در رابطه با بزرگترین فروشندگان تجهیزات مداربسته جهان را ارائه دهیم.
معرفی 5  برتر برندبرترین های دوربین مداربسته فروش تجهیزات حفاظتی در این تحقیقات در سال 2012 به ترتیب زیر می باشد:

– Hikvision

برترین های دوربین مداربسته
از سال 2001 شرکت چینی هایک ویژن فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی آغاز کرد. در طول 11 سال اخیر رشد فنی هایک ویژن همانند بیشتر شرکت های چینی، خیره کننده بوده، طوری که خود را به بزرگترین فروشنده تجهیزات حفاظتی تبدیل کرد. در سال 2011 این شرکت در رتبه چهارم همین لیست قرار داشت. محصولات این کمپانی جزو بهترین دوربین مداربسته های جهان می باشد.
آدرس وبسایت این شرکت: http://www.hikvision.com

– (Panasonic System Networks (PSN

برترین های دوربین مداربسته
بخش عظیمی از بازار تجهیزات سیستم های حفاظتی را محصولات با کیفیت بالای شرکت قدیمی پاناسونیک در اختیار خود دارد. از سال 1918 در ژاپن، پاناسونیک فعالیت خود را در زمینه تجهیزات الکترونیکی آغاز کرد اما در حدود 30 سال است که این شرکت در زمینه سیستم های حفاظت تصویری فعالیت دارد. محصولات این کمپانی نیز جزو بهترین دوربین مدار بسته های جهان می باشد.
آدرس وبسایت این شرکت: http://www.panasonic.com

– Axis Communications

برترین های دوربین مداربسته
غالبا با عنوان پیشگام صنعت دوربین های شبکه،برترین های دوربین مداربسته اکسیس شناخته می شود. از سال 1984 در سوئد، اکسیس فعالیت خود را در زمینه تجهیزات رایانه ای آغاز کرد. این شرکت که به طور کاملا تخصصی در زمینه دوربین های شبکه فعالیت می کند، اولین شرکت و بزرگترین شرکت تولید کننده دوربین های شبکه در دنیا می باشد و تا امروز نیز در زمینه تکنولوژی های مرتبط با این دوربین ها پیشگام بوده است.
ادرس وبسایت این شرکت: http://www.axis.com

– Bosch Security Systems

پیشینه فعالیت شرکت آلمانی بوش به ابتدای قرن بیستم باز می گردد. یکی از زیر شاخه های شرکت بوش، شرکت امنیتی بوش می باشد که در زمینه تولید سیستم ها امنیتی فعالیت می کند. تولید تجهیزات خودکار، فعالیت اصلی شرکت بوش می باشد اما بخش عظیمی از بازار دوربین های حفاظتی را نیز این کمپانی در اختیار خود دارد. البته در سالهای اخیر بوش در زمینه تجهیزات حفاظتی رتبه خود را تا حدی از دست داده است. محصولات این کمپانی نیز جزو بهترین دوربین مداربسته های جهان می باشد.
آدرس وبسایت این شرکت: http://www.boschsecurity.com

– Samsung Techwin

از سال 1977 در کره جنوبی، سامسونگ برترین های دوربین مداربسته  فعالیت خود را در زمینه تحقیقات الکترونیک آغاز کرد. یکی از زیر شاخه های شرکت سامسونگ، سامسونگ تکوین می باشد که به صورت تخصصی در زمینه سیستم های حفاظتی فعالیت می کند.
ادرس وبسایت این شرکت: http://www.samsungtechwin.com

شرکت داده پردازان پارســـوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *