دستگاه ضبط تصاویر مناسب برای دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

دستگاه ضبط تصاویر مناسب برای دوربین مداربسته: انتخاب تغذیه مناسب (ترانس) بعد از انتخاب دوربین مدار بسته ، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که در خیلی از موارد به آن اهمیت داده نمی شود . اگر از منبع تغذیه که کیفیتی ندارد استفاده شود باعث زدن لطمه زیاد به همه سیستم می شود بدین شکل فقط برای خرید آن نباید به نکاتی مانند ارزان بودن آن توجه نمود ؛ نوع دوربین مداربسته و DVR نیز برای انتخاب آن مهم می باشد .

دستگاه ضبط تصاویر مناسب برای دوربین مداربسته دستگاه ضبط تصاویر مناسب برای دوربین مداربسته

انتخاب تغذیه مناسب برای دوربین مداربسته

نکته پر اهمیت این است که دوربین مداربسته باکیفیت یک روی سکه و کابل، کانکتور و تغذیه مناسب، روی دیگر سکه و ۵۰ درصد یک سیستم دوربین مداربسته است.
در ادامه متن به بررسی انواع منبع تغذیه می پردازیم و شما را از نقاط ضعف و قوت آن آگاه میکنیم :

دو دسته بصورت کلی از منبع های تغذیه در سیستم ها به کار برده می شوند با نام های «تغذیه مرکزی» و «تغذیه مجزا».

تعداد زیادی از تغذیه های مرکزی خروجی های مجزا را دارا هستند ، بدین معنی که اگر یکی از خروجی ها به دلیل مشکلات فنی از کار بیفتد ، بدون هیچ مشکل بقیه خروجی ها به کارخود ادامه خواهند داد.

مدار الکترونیکی در درون این منبع تغذیه ها به کار رفته است و به شکل دیجیتالی کار می کند.

تعداد زیادی از تغذیه های مرکزی فقط یک خروجی دارند که متصل شدن آن به همه دوربین مداربسته ها امکان پذیر می باشد و گونه همه تصاویر اگر اتصالی رخ دهد قطع می گردد . در تغذیه هایی که دارای خروجی بیشتری هستند باید به گونه ای این خروجی ها کار نمایند که بصورت کامل از هم جداشده باشند و به هم راه نداشته باشند.

اجرای کار اگر که سیستم از تغذیه مناسبی استفاده نماید بسیار بی نقص تر و همچنین سریع تر انجام می گردد.

اگر به صورت جداگانه برای هر دوربین مداربسته تغذیه در نظر گرفته شود اگر از زمان زیاد نصب آن صرف نظر نماییم و همچنین از بین رفتن زیبایی مکان برای روی کار بودن در نظر نگیریم ، باعث می شود تا تنها یک تصویر در صورت بروز مشکل، از دست برود. نیز می توان از یک تغذیه مرکزی پیشرفته یا از جعبه تقسیم استفاده نمود.

آمپراژ تغذیه به عنوان یکی دیگر از تجهیزات جانبی است که باید در انتخاب آن دقت نمود. در صورتی که آمپراژ پایین باشد بخصوص در دوربین مداربسته های دید در شب باعث می شود افت و قطع تصویر می شود . چون آمپراژ و تغذیه مناسب برای روشن شدن LED آن در تاریکی شب در دوربین مداربسته دید در شب بسیار موثر بشمار می رود . در صورتی که اگر آمپراژ زیادی بالا باشد جریان زیادی بالا می رود و به سوختن سیستم منجر می گردد.

گاهی اوقات تغذیه ها ۲ یا ۳ قطع کن داخلی مناسب وجود دارد که این امکان وجود دارد که از وارد شدن لطمه در نوسان های شدید جلوگیری نماید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *