دوربین‌های اکسیس سری Q61-E ارسال دیدگاه

دوربین‌های اکسیس سری Q61-E: در این بخش از مقاله به بررسی دوربین‌های اکسیس سری Q61-E برنده جایزه طراحی شایسته ۲۰۱۵ شدند می پردازیم. برای آشنایی بیشتر با دوربین‌های اکسیس سری Q61-E با ما همراه باشید.

دوربین‌های اکسیس سری Q61-E

دوربین‌های اکسیس سری Q61-E برنده جایزه طراحی شایسته ۲۰۱۵ شدند:

صاحب رتبه هشتم رده‌بندی جهانی سیستم‌های نظارت تصویری دوربین های مداربسته کمپانی سوئدی Axis می باشد، در سال 2015جایزه طراحی شایسته معروف به prestigious Good Design Award 2015 را برای طراحی دوربین‌های دام PTZ سری Q61-E از آن خود کرده است.
prestigious Good Design Award که از آن باعنوان جایزه G Mark هم می توان یاد کرد، و از سال ۱۹۵۷ به برترین محصولات از نظر طراحی اعطا گردیده است و به عنوان نشان برتر و بالاتر یک موسسه توسعه طراحی ژاپنی می باشد.
در ادامه متن با ما همراه باشید.
سری دوربین‌های دام Axis Q61-E اضافه بر ویژگی ها و امکاناتی مثل فیلمبرداری با وضوح ۲ مگاپیکسل FullHD, زوم اپتیکال ۳۰ برابر، WDR واقعی ۱۳۰ db و همچنین طراحی زیبا آنها ، ۴۵ درصد نسبت به نسل قبل کوچکتر بوده است و همچنین بعد از نصب قابل رنگ‌آمیزی می باشد.
فناوری خشک کردن آب از طریق ارتعاش سطحی در این سری مجهز شده است که با توجه به شکل طراحی گنبدی‌شکل که دارند ، باعث خشک شدن زود هنگام قطرات آب و ریزش از روی دوربین مدار بسته در شرایط هوای بارانی میگردد.

دوربین‌های اکسیس سری Q61-E

مدیر تولید اکسیس اریک فرانلید در اینباره می‌گوید:

در سری Axis Q61-E ما با عبور کردن از طرح‌های متعارف و معرفی یک هندسه گنبدی‌شکل جدید توانستیم نظارت تصویری تاثیر پذیری را برای اشیاء واقع در بالای خط افق دوربین ارائه کنیم.
تمرکز بر طبیعت و حرکت هایی حیواناتی مانند سگ هنگام خشک کردن خود، می تواند در فناوری خشک کردن سریع در این دوربین‌ها الهام بخش بوده باشد که سریع قطره های آب را از سطح دوربین از بین می‌برد.
بر تعهد ما برای نوآوری، این جایزه معتبر طراحی مستمر تاکید دارد، ما همیشه در تلاش هستیم راه حل‌های هوشمندانه‌تری برای مشتریان خود فراهم آوریم.
هم‌اکنون از راه نمایندگی‌های فروش این کمپانی دوربین‌های سری Q61-E اکسیس در دسترس کاربران قرار گرفته است.

شرکت داده پردازان پارســوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *