دوربین مداربسته ال جی ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته ال جی: در این مقاله  به  بحث  در مورد فروش دوربین مداربسته ال جی می پردازیم. برای آشنایی بیشتر با دوربین مداربسته ال جی با ایران امن همراه باشید.

 

دوربین مداربسته ال جی

 

فروش دوربین مداربسته ال جی

یکی از بزرگترین شرکت های که در دنیا در حیطه دوربین های مداربسته و تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی وجود دارد شرکت ال جی می باشد . در ادامه این پست قصد داریم شما را با این شرکت کمی آشنا کنیم .

شرکت ال جی در چه زمینه های فعالیت داشته است ؟

این شرکت در بسیاری از زمینه ها فعالیت می کند و حیطه آن بسیار بزرگ می باشد این شرکت در تولید لوازم خانگی تا تلفن های همراه حضور گسترده ی  داشته است . در حیطه سیستم های مداربسته این شرکت با دو سیستم آنالوگ و تحت شبکه ی تجهیزات را که شامل موارد زیر می باشد تولید می نماید :
• دوربین های مداربسته انالوگ
• دوربین های تحت شبکه
• انواع دستگاه ضبط کننده DVR
• انواع ضبط کننده NVR
• نرم افزارهای مرتبط با سیستم های مداربسته

دوربین مداربسته ال جی

آیا می توان گفت که شرکت ال جی در حیطه تولید دوربین مدار بسته شرکت معتبری می باشد ؟

این شرکت ( شرکت ال جی ) اعتبار و شهرت اصلی خود را زمانی بدست آورده است که لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی را تولید کرده است . اما سهم این شرکت در بازار دوبین مداربسته و تجهیزاتی که به آن مرتبط است بسیار کم است . در واقع به بیانی دیگر می توانیم بگوییم محصولات این شرکت در این زمینه کمی دارای مشکل هستند و دارای تنوع نمی باشند و این شرکت به صورت تخصصی اقدام به تولید دوربین های مداربسته نکرده است .

از نظر قیمتی تجهیزات مداربسته ال جی در چه رده ای می باشند ؟

از نظر قیمتی اگر بخواهیم به بررسی این محصولات بپردازیم باید بگوییم در سطح متوسط قرار داشته است . طبیعی است که برند ال جی از برندهای دیگری مانند Hikvision و Dahua در رده های بالاتری قرار داشته باشد اما این برند از برندهای مانند Panasonic و Axis یا Bosch مناسب تر می باشد .

شرکت داده پردازان پارسوآ

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *