دوربین مداربسته مخصوص آسانسور ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته مخصوص آسانسور: به منظور اینکه با دوربین مدار بسته همه ی فضای درون آسانسور مشاهده شود باید توجه ویژه ای به لنز دوربین مداربسته  داشته باشیم در اصل لنز این نوع دوربین مداربسته باید واید  ۲٫۵ تا ۳ میلیمتر باشد.

به منظور اینکه جلوگیری از سرقت این دوربین مداربسته انجام شود این امکان وجود دارد که از لنزهای کوچک سوزنی و پنهان استفاده کرد . باید برچسبی مبنی بر اینکه در آسانسور استفاده از دوربین مداربسته  صورت گرفته، نصب گردد تا شکایتی از این لحاظ گریبان شما را نگیرد.

دوربین مداربسته مخصوص آسانسور

از کابل های برق با فشار قوی سه فاز  در کنار آسانسور استفاده می گردد پس امکان نویز روی دوربین مداربسته بیشتر می گردد بدین ترتیب هر چقدر دروبین مدار بسته ما کیفیت بیشتری داشته باشد می توانیم  بیشتر تصاویر با رزولوشن بالا دریافت نماییم .

دوربین مداربسته مخصوص آسانسور

مناسب ترین گزینه استفاده از دوربین مداربسته بی سیم می باشد زیرا به علت حرکت آسانسور زیاد است  ، به مرور زمان این امکان وجود دارد که رشته های شیلد پاره گردد و به کل سیستم از بین رود.

در صورتی DVR در طبقات پایین باشد «چاله فرار آسانسور» بهترین محل و  اما اگر که DVR در طبقه های بالا باشد مناسب ترین محیط برای  نگهداری گیرنده این نوع دوربین مداربسته اتاق آسانسور  می باشد.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *