دوربین مداربسته مینی دام برای داخل خودرو ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته مینی دام برای داخل خودرو: حتی امروزه نیاز داشتن به نظارت برای داخل اتومبیل ها نیز احساس می گردد به عنوان مثال برای تاکسی ها ، ماشین های پلیس، صندق های ترانزیت و برخی از اتومبیل ها که نظارت مکانی پنهان را بر عهده دارند، برای ضبط تصاویر و مدیریت آن به یک نوع دوربین مداربسته نیازمندهستیم .

این امکان را مصرف کننده ها با اقدام شرکت الکترونیکی EverFocus  با تولید یک مینی دوربین مدار بسته دام IR  بنام EMD 332   فراهم شده است . در داخل این دوربین مداربسته یک لنز Pinhole بسیار ریز در مقیاس سوزن 4/3 میلی متری تعبیه گشته است. کیفیت زیاد تصاویر در حد   6000 TVL و به کمک یک  سنسور 3/1 اینچی سونی حاصل شده است.

دوربین مداربسته مینی دام برای داخل خودرو

اندازه کوچک این محصول باعث شده است از آن دوربین مداربسته کوچک سیار کار آمدی می سازد.  با خصوصیت ضد خرابکار بودن  و محیط ضد هوا IP 67  این دوربین مداربسته، خیلی از نیازهای مشتریان برآورده و درآن لحاظ شده اند .  ویژگی خیلی ویژه این دوربین مداربسته که باعث می گردد هیچ خریداری بی تفاوت نتواند از کنار آن عبور کند ، حساسیت فوق بالای استارلایت یک ده هزارم F.T/ LUX می باشد که به واسطه دیافراگم با سرعت پایین دیجیتالی ( 32xsens-up)  به دست آورده می شود.

دوربین مداربسته مینی دام برای داخل خودرو

باید توجه کرد که  این دوربین نسبت به مدل های مشابه را بسیار کارآمدتر بوده است زیرا با توجه به وجود LED های دید در تاریکی و پوشش برد فاصله زیاد  . خصوصاً بسیار موثر برای رانندگانی که در شب نیاز به ضبط تصاویر دارند  خواهد بود. پایین آمدن  نویز سه بعدی ، دیافراگم الکترونیکی خودکار (AES) ، کنترل تقویت اتوماتیک (AGC) ، تعادل سفید خودکار (AWB) از دیگر ویژگی های  پشتیبانی شده به واسطه دوربین مداربسته است.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *