دوربین مداربسته هایک ویژن برای نظارت در شب ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته هایک ویژن برای نظارت در شب: این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن با بهره مندی از مزیت هایی چون ارائه تصاویر با کیفیت ، در نور کم کارکردی بسیار خوب و قیمت مقرون به صرفه، به منظور  پروژه های کوچک و بزرگ راه حل مناسبی می باشند.

شرکت هایک ویژن به عنوان شرکتی پیشتاز در صنعت نظارت تصویری در جهان ، با فناوری پیشرفته EXIR  به بازار سری جدید دوربین مدار بسته تحت شبکه خود را عرضه کرده است . این نوع از دوربین مداربسته با بهره مندی از مزیت هایی هم چون ارائه تصاویر دارای کیفیت، کارکرد بسیار خوب در نور کم و قیمت مقرون به صرفه، برای پروژه های کوچک و بزرگ راه حل مناسبی می باشند . این نوع از دوربین مداربسته هایک ویژن، با بهره گرفتن از فناوری های جدید به کاربران در عرصه صنعت نظارت تصویری مانند 3DDNR، BLC، DWDR و .. تصاویری دارای کیفیت و رزولوشن بالا خود ارائه می نمایند..

دوربین مداربسته هایک ویژن

افزون بر این در مقابل با دوربین مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ که در بازار موجود است، سری کارامد EXIR هایک ویژن، پیشرفته ترین رده ی از مراقبت در شب را با بالاترین سطح روشنگری در تاریکی مطلق، هم در فضاهای درونی و نیز در فضاهای بیرونی، در دسترس کاربران خود قرار داده است .

دوربین مداربسته هایک ویژن

همکاری هایک ویژن با OSRAM آلمان

با بیش از صد سال سابقه داشتن شرکت اسرام در بیشتر از 140 کشور جهان، در حیطه ی تولید لامپ و بقیه سیستم های روشنایی و فعالیت ، به منزله ی برترین و بزرگترین تولیدکننده سیستم های نورپردازی در جهان شناخته شده است.

به دلیل اینکه LED های ساخت اسرام در جهان با کیفیت شناخته شده می باشند، شرکت هایک ویژن همچنین اقدام به تامین همه ی LEDهای مورد احتیاج خود از این کمپانی اروپایی می نماید.

هایک ویژن دامنه برد IR دوربین مدار بسته های خود را تا 120 متر با بهره گرفتن از LED های سری Dragon اسرام، نیز ارتقا داده است که این مسئله به بهبود خیلی زیاد کیفیت تصویربرداری در زمان شب منجر گردیده است.

فواید استفاده از دوربین مداربسته هایک ویژن

می توان از جمله فواید این فناوری پیشرفته دوربین مداربسته EXIR به مواردی که در قسمت زیر آمده است اشاره کرد:

منبع نور بسیار کارامد و LED با میزان توان نوری خیلی پیشرفته

راندمان این نوع از دوربین مداربسته هایک ویژن با استفاده از تازه ترین فناوری انتشار نور،  به میزان 30 % نسبت به بقیهLED های در بازار وجود دارد افزایش پیدا نموده است . افزون بر این با فراهم کردن میزان توان نوری بیشتر، تا 50 متر امکان افزایش طول برد IR نیز فراهم شده است.

عدسی اختراعی هایک ویژن به منظور پخش مستطیلی شکل نور IR

هایک ویژن به منظور زیادترین استفاده از نور IR در LED، این امکان را در دوربین مداربسته خود ایجاد کرده است تا در شکل مستطیلی دارای تناسب با اندازه عادی صفحه نمایش (4:3 یا 16:9) نور LED را تولید کند . افزون بر این ،این کار به کم نمودن آلودگی نوری نیز منجر شده است.

یکنواختی نور مادون قرمز در همه ی نقطه های تصاویر

امکان یکدستی روشنایی نورIR را در همه ی نقاط تصویر در سری دوربین مداربسته EXIR فن آوری EXIR هایک ویژن فراهم می آورد . بدین گونه ، مسئله ها و مشکل های لنز های LED قدیمی از جمله روشنایی بسیار در مرکز و یا نواحی تاریک تر در گوشه های تصاویر را به واسطه این امر  از بین رفته است .

افزون بر خصوصیت های که در بالا بیان کردیم ، میزان مدت عمر زیادتر، میزان مصرف برق کمتر و مقاومت در شرایط آب و هوایی سخت و دشوار (دارای درجه IP66) ، از دیگر فواید این سری از دوربین مداربسته هایک ویژن به شمار می آیند .

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *