دوربین مداربسته کیوب ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته کیوب: دوربین مداربسته کیوب یکی از دوربین های مداربسته ایی است که به نام مکعبی شناخته شده است. دوربین مداربسته کیوب دارای ویژگی هایی می باشد در مقاله آن ها را یادآور می شویم. با ایران امن همراه باشید.

دوربین مداربسته کیوب

دوربین مداربسته کیوب یکی دیگر از دوربین های مداربسته است که با نام مکعبی (Cube CCTV camera) نیز شناخته شده است ، در اصل به دوربین های گفته می شود که دارای بدنه ی مربع شکلی می باشند و در محیط های اداری از آنها استفاده می شود ، این دوربین ها ویژگی های خاصی برای استفاده در مکان های اداری داشته اند.
دوربین مداربسته کیوب دارای چه ویژگی های می باشند؟
• شکل بدنه ی این دوربین مدار بسته به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های آن بشمار می رود . پیش تر نیز بیان کردیم که دارای بدنه ی به شکل مربع یا مستطیل می باشند.
• دوربین های کیوب عموما میکروفت های در درون خود داشته اند. در اصل این میکروفن به شما کمک می کند که علاوه بر داشتن تصویر ، صدای آن را نیز داشته باشید.
• به صورت تقریبی تمامی دوربین های مداربسته کیوب ، جز مدل های تحت شبکه می باشند.
• تعدادی از دوربین های مداربسته کیوب از امکان اتصال بی سیم یا وای فای به شبکه نیز برخوردار می باشند. در صورتی دوربین شما به شبکه بیسیم متصل باشد فقط کافی است برق آن را برقرار کنید.
• عموما این دوربین ها دارای قابلیت ضد آب نمی باشند و هم اینکه از بدنه ضد ضربه نیز برخوردار نیستند ، به همین دلیل تنها از آنها برای مکان های مسکونی یا ادرای استفاده می شود.
• تعدادی از این دوربین ها مجهز به سنسور PIR هم هستند و از آنها می توان به منزله یک حسگر دزدگیر یا دتکتور استفاده نمود . البته این ویژگی دوربین های کیوب سبب شده تا برای استفاده از آنها در محیط های مسکونی و اداری مفید باشند.
• در برخی از این دوربین ها می توان حافظه داخلی کارت حافظه را نصب کرد که شما را قادر می سازد بدون اینکه یک دستگاه ضبط کننده داشته باشید ، سیستن مداربسته ی کاملی را راه اندازی نمایید.
• با توجه به نوع کاربری که در دوربین های کیوب وجود دارد ، معمولا لنز ثابت با زاویه دید بالا چیزی حدود 90 درجه داشته اند. .که به کمک این ویژگی دوربین های کیوب می توان تمامی قسمت های یک اتاق را تحت نظر داشت.

 

داده پردازان پارسوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *