دوربین مداربسته IP66 ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته IP66: یکی از کاربرد بسیار خاص دوربین مداربسته هایک ویژن (نرم افزار مدیریت تصویری هایک ویژن) در وضعیتهای مختلف آب و هوایی با بهره گرفتن از استاندارد دوربین مداربسته  IP66 عبارت اند از :

در صورتی که در محیط‌‌ های بیرونی مانند در معرض باران، رطوبت، گرد و غبار و …باشند، هیچ نوع آسیبی به آنها نمی رسد این به عنوان یکی از فواید بهره گیری از این دوربین مدار بسته بشمار می آید.

دوربین مداربسته IP66

دوربین مداربسته IP66

دوربین مداربسته IP66 بدلیل اینکه در محفظه آلومینیومی  قرار گرفته اند باعث مقاوم بودن این نوع دوربین مداربسته در مقابل وضعیت های متفاوت آب و هوایی می شود . با وجود این شرایط‌ کارایی این دوربین  مداربسته ها به حداکثر میزان توان خود با استفاده از فرایند بسته بندی چندگانه ( شامل اتصال فلزی، چسب تثبیت شده، لایه محکم، شیشه دولایه و امکان گردش هوای داخلی) می رسد .

به دین گونه نیز با استاندارد IP66  همه ی دوربین مداربسته در معرض آزمون ضد آب قرار داده شده اند و تمامی  آنها بصورت موفق بیرون آمدند . با توجه به این یه این نتیجه می رسیم که همه ی محصولات در مقابل مسئله های که پیش بینی نشده اند مانند  نشت آب، تقویت شده اند.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *