دوربین مدار بسته آنالوگ ارسال دیدگاه

دوربین مدار بسته آنالوگ: فن آوری دوربین مدار بسته HD IP  باعث از رده خارج شدن و باعث کم شدن میزان استقبال کاربران از دوربین‌ مدار بسته آنالوگ نشده است در صورتی که باعث بوجود آمدن محصولاتی با کیفیت بالا ، ازدوربینهای انالوگ ( HDOC ) شد . از جمله بزرگترین محصولات جدید آنالوگHD  ، با استفاده از کابل های کواکسیال هستند.  . در محصول جدید دوربین آنالوگ برای انتقال دادن تصویر HD با استفاده ازساختار آنالوگ از کابلهای کواکسیال استفاده میگردد.

دوربین مدار بسته آنالوگ

بخاطر اینکه بر پایه آنالوگ سیستمهای نظارت تصویری ساخته شده اند برای ارتقاء دادن سیستمهای آنالوگ کیفیت پایین با نگه داشتن کابل کشی گذشته این روش فرصت مناسبی می باشد  با استفاده از این محصول جدید دوربین انالوگ به کاربرها این امکان را میدهد تا ازدوربین های آنالوک 720 P یا 1080 3P HD برای سیستمهای آنالوگ استفاده کنند.
ازسیستمهای مداربسته IP با توجه به اینکه مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند، میتواند به فروش سیستمهای آنالوگ منجر شود که هم این امکان وجود دارد که تصاویر باکیفیت بالا اما باقیمت کم تر عرضه نماید .
یکی از مشکلاتی که نصاب ها و فروشندها با آن روبرو هستند ، یکی هزینه و یکی سختی تعویض سیستمهای بزرگ با سیستمهای جدید است و به دلیل اینکه نحوه ی کار دوربینهای باکیفیت بالای HDOC  با کابل کشی کواکسیال است ، به بازکردن و جایگزین نمودن ساختار آنالوگ موجود برای آپ گرید کردن دوربینها نیازی وجود ندارد و همچنین برای کابل این تکنولوژی استاندارد اعمال نمیگردند و برای نصاب ها  این کار میزان مدت زمان نصب را کمتر می کند و به نفع مصرف کنندگان در کم شدن هزینه هم می باشد .
استفاده کنندها هم میتوانند به عنوان مکمل دوربینهای آنالوگ موجود ، دوربینهای آنالوگ کیفیت بالا بکار بگیرند زیرا بر روی یک سیستم دی وی ار ها نیز با دوربینهای HD   و هم با دوربینهای غیر HD  آنالوگ میتوانند کار کنند

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *