دوربین مدار بسته تحت شبکه سامسونگ ارسال دیدگاه

دوربین مدار بسته تحت شبکه سامسونگ: سامسونگ با دارا بودن طیف وسیعی از دوربین مدار بسته تحت شبکه در هر رده از زمان به بازار نوع تازه ای از محصولات روز دنیا را عرضه می نماید. محصول نو سامسونگ دوربین مداربسته 3 مگاپیکسل با کیفیت HD و دارای ویژگی های خاص مانند  WDR و SSDR ، کم نمودن نویز زیاده سامسونگ، رمزگذار هوشمندانه ، توانایی های هیبریدی و … است.

دوربین مدار بسته تحت شبکه سامسونگ

این گونه دوربین مداربسته شکل ظاهری زیبا و ظریفی را دار می باشد که با شرایط نصبی آسانی همراه می باشد  . امروزه دوربین مداربسته دام سامسونگ  خیلی مورد توجه و استفاده قرار گرفته می شود . سامسونگ  در بین دوربین مدار بسته IP یک دامنه گسترده از مدل های دام ثابت را ارائه می نماید.

دوربین مدار بسته دام گردان

می توانیم یکی از رایج ترین دوربین های مداربسته ، دوربین مدار بسته دام گردان را به شمار آوریم و قرار دادن دوربین مداربسته در یک وضعیت و جهت ویژه و همین صورت زوم روی آن بخش به عنوان بهترین ویژگی آن کارایی بشمار آید . شکل ظاهری  این دوربین مدار بسته دام های گردان به شکلی است که به خوبی با معماری محیط پیرامون خود هماهنگ می گردد.

دوربین مدار بسته صنعتی

در عرصه های  صنعتی این نوع دوربین کاربرد دارد . بیشترین تعداد این نوع دوربین مدار بسته تحت شبکه سامسونگ هیبریدی می باشند تا به عنوان یک دوربین مداربسته آنالوگ یا یک دوربین مداربسته IP بتوان باشند و در حیطه رزولوشن تصویر از VGA تا 3 مگاپیکسل وسیع می باشند و حق انتخاب گسترده ای از ویژگی های برجسته را افزون بر  پردازشگر سیگنال دیجیتال سامسونگ DSP ارائه می نمایند.

دوربین مدار بسته بولت

نصب راحت این دوربین ها به عنوان یکی از ویژگی هایی به شمار می آید که دوربین مداربسته بولت سامسونگ را محبوب ساخته است . زیرا  این دوربین مداربسته  محفظه IP66 را دارا می باشد فقط لازم است آن را نصب نموده و به شبکه آن را متصل نمایید  (از طریق شبکه هم برق این امکان را دارد که مورد استفاده قرار بگیرد ).

Ipolis apps

این امکان وجود دارد که تصاویر سیستم امنیتی خود را به شکل آنلاین با بهره مندی از موبایل ipolis apps دیدن نمایید و کنترل دوربین مداربسته خود که شامل زوم دوربین مداربسته ptz و چرخش تحت شبکه می باشد را  در دست بگیرید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *