دوربین مدار بسته سونی ارسال دیدگاه

دوربین مدار بسته سونی: دوربین مدار بسته سونی(Sony) مجموعه کاملی از فن آوری امنیتی و نظارت تصویری است که از استانداردهای صنعتی در رابطه با کیفیت تصاویر و عملکرد سیستم ها برخوردار می باشد.

دوربین مدار بسته سونی

تمام محصولات نظارت تصویری دوربین مداربسته سونی(Sony) بر پایه حسگرهای تصاویر حرفه ای طراحی شده که باعث فراهم آوردن رزولوشن بالا به همراه سرعت بالا نسبت به تکنولوژی سایر محصولات می باشد.

سونی(Sony) در بخش سیستم های نظارتی و امنیتی متناسب با هر نوع نیاز نرم افزاری و سخت افزاری و در هر رنج با توجه به نیاز کاربران خود اعم از کوچکترین خرده فروشان تا بزرگترین شرکت های چند ملیتی و سازمان های دولتی محصولات خود را بنا به خواسته ی مشتریان خود ارائه می دهد.

همچنین ارائه ویژگی های منحصر به فرد از قبیل کیفیت عالی تصاویر و تجزیه و تحلیل ویدئوها در بخش سخت افزاری توسط سیستم های IP نظارتی و امنیتی باعث قدرتمند شدن سونی در این زمینه شده است.

دوربین مدار بسته سونی SNC-VB632D

دوربین مدار بسته سونی SNC-VB632D، اولین دوربین تحت شبکه دنیا با سیستم دید در شب دوگانه (Dual Light) معرفی شده از سوی کمپانی سونی می باشد که به برداشت تصاویر متفاوت در فضاهای کم نور با مجهز بودن به نور اینفرارد IR و LEDهای سفید رنگ، می پردازد.
توانایی پرتاب IR تا ۳۰ متر، همانند مدل‌های هم رده دوربین مدار بسته سونی SNC-VB632R، در SNC-VB632D نیز فراهم شده است. همچنین امکان برداشت تصاویر رنگی به هنگام تشخیص حرکت توسط دوربین حتی در تاریکی مطلق تا طول ۵ متر با روشن شدن LEDهای سفید رنگ، میسر می باشد.

دوربین مدار بسته سونی

آقای ریکی نیشیمورا، مدیر ارشد سیستم‌های امنیتی سونی، در اینباره می گوید :

” ایده آل ترین دوربین برای سیستم‌های حمل و نقل و نظارت شهری، بولت دوال لایت SNC-VB632D با سیستم دید در شب می باشد. ”
چندی پیش دوربین صنعتی استارلایت ۸۰۰۰ از سوی کمپانی بوش که برای اولین بار در فضاهای با نور کم امکان برداشت تصاویر رنگی را فراهم می ساخت، معرفی شد، اکنون بولت SNC-VB632D سونی، اصلی ترین رقیب این دوربین به حساب می آید.

دوربین های مدار بسته سونی در چند سری محصول C-Series E-Series V-Series H-series W-Series X-Series تولید می شوند که در زیر بصورت مختصر اطلاعاتی در مورد هر سری محصول ارائه خواهد شد:

دوربین مدار بسته سری Eدوربین مدار بسته سونی – سری E

این دوربین های مدار بسته از نظر نوع بدنه و کاربرد در انواع بولت ، باکس ، دام و اسپید دام با حداکثر کیفیت Full HD 2MP ساخته می شوند ، تصویر برداری این دوربین های مدار بسته 30 فرم بر ثانیه و دارای 2 نوع سنسور تصویر “1/2.9 و “1/3 از نوع CMOS می باشند.

sony-cctv-3دوربین مدار بسته سونی – سری V

این دوربین های مدار بسته در انواع بولت ، باکس ، دام با حداکثر کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه ساخته می شوند ، سری V حرفه ای ترین سری دوربین های مدار بسته سونی می باشد که دارای امکاناتی از قبیل مموری ، Two Way Audio و سایز سنسور تصویر بزرگ تا “1/1.9 CMOS می باشند.

sony-cctv-5دوربین مدار بسته سونی – سری C

دوربین مدار بسته سونی سری C با بدنه ای کامپکت ، حداکثر رزولوشن 1MP ، سنسور تصویر کوچک “1/4 CMOS و لنز با فاصله کانونی کم ( f:1.8mm ) ارائه می گردد و دارای امکاناتی از قبیل مموری ، Two Way Audio و LED با نور سفید رنگ جهت دید در شب می باشد.

sony-cctv-1دوربین مدار بسته سونی – سری H

دوربین مدار بسته سونی سری H در واقع دوربین مدار بسته فیش آی ( Fisheye ) می باشد . این دوربین ها با رزولوشون 5MP و سنسور تصویر “1/2.5 CMOS و لنز واید با فاصله کانونی 0.98mm الی 1.12mm ارائه می گردند.

دوربین مدار بسته اسپید دام سونی ptzدوربین مدار بسته سونی – سری W

دوربین مدار بسته سونی سری W ، دوربین مدار بسته اسپید دام ( PTZ-Speed Dome ) با قابلیت چرخش و زوم می باشد . این دوربین های مدار بسته با رزولوشون 1MP HD و 2MP Full HD با قابلیت ثبت 60 فریم بر ثانیه و سنسور تصویر “1/2.8 و “1/3 CMOS و لنز با فاصله کانونی متغییر 4.3mm الی 129.0mm با امکان 30 برابر زوم اپتیکال ارائه می گردند.

دوربین مدار بسته مینی دام سونیدوربین مدار بسته سونی – سری X

دوربین مدار بسته سونی سری x ، دوربین های مدار بسته دام سقفی کوچک و کامپکت با امکانات اولیه و قیمت پایین تر نسبت به سری های دیگر می باشند . این دوربین های مدار بسته با رزولوشون 1MP HD و 2MP Full HD با ثبت 30 فریم بر ثانیه و سنسورهای تصویر متنوع از “1/2.8 و “1/3.8 CMOS و لنز با فاصله کانونی ثابت از 2.8mm الی 3.3mm ارائه می گردند.

شرکت داده پردازان پارســـوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *