دی وی آر های هیبرید در دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

دی وی آر های هیبرید در دوربین مداربسته: دی وی آر های هیبرید در دوربین مدار بسته ها ، دستگاه هایی می باشند که به صورت مستقیم همزمان دوربین های IP و آنالوگ را پشتیبانی می کنند.

کاربران می توانند به راحتی با این دستگاه ، کار خود را با دوربین های آنالوگ شروع کنند و بعد به سمت دوربین هایIP  حرکت نمایند . دراصل  ، علی رغم NVR ها ، که تنها دوربین های IP به آنها متصل می گردد و نیاز به استفاده از DVS ها به منظور اضافه نمودن دوربین مدار بسته های آنالوگ داریم ، دستگاه های هیبرید به سخت افزار جدا و همچنین اضافی نیازی ندارند ، در پایین آوردن  هزینه های اضافی که کاربران متحمل می شوند همین امر بسیار مفید و موثر می باشد.

به بیانی دیگر می توانیم بگوییم ، در شرایطی که به دوربین مداربسته های آنالوگ و IP هر دو نیاز می باشد تا در یک مدار مشابه اجرا شده و در سیستم VMS یا مدیریت تصویر مجزا ، مدیریت شوند ، دو راه حل وجود دارد  DVS.  و یا دستگاه های هیبرید . بدین گونه ، می توانند نقش بسیار مهمی دستگاه های هیبرید در کاهش هزینه های یک سیستم نظارت تصویری ایجاد نمایند.

با ادغام  شدن دوربین مداربسته های IP و آنالوگ این امکان وجود دارد که در جاهایی که از نظر امنیت و حفاظتی درجه اهمیت کم تری را برخوردار می باشند از دوربین مداربسته های آنالوگ استفاده کرد و در محیط هایی که دارای درجه اهمیت بالاتری از نظر امنیت می باشند IP را جایگزین کرد.

بدین گونه ترتیب یک راه حل منطقی از لحاظ حفاظت و هزینه بدست آورده می شود.

می توان به مهم ترین فواید این دستگاه در کنار این امر اشاره نمود که موارد زیر را شامل می گردند:

– سازش پذیری با بسیاری از برند های دوربین شبکه از سازندگان با اعتبار دنیا و استاندارد جهانی Onvif
– دیجیتال PTZ
– قابلیت plug & play، نصب آسان با تجهیزات کم هزینه و مصرف برق بسیار پائین
– مدیریت و کنترل از راه دور که موجب دریافت هشدار به موقع و زنده به واسطه کاربر شده و از طریق دستگاه تلفن همراه این امکان وجود دارد که پخش مجدد داشته باشد
– دارای ویژگی های تحلیل تصویر قدرت مند تر
– قابلیت HD و مگاپیکسل
– ذخیره سازی را میتوان بیش تر افزایش داد
– اتصال دو سو صدا امکان ادغام فوری با شناسایی رویداد را فراهم می سازد

دی وی آر
زمانی که شما از 32 دوربین مداربسته کم تر را دارید و به صورت محلی میخواهید آنها را ذخیره و مدیریت  کنید ، به مراتب بهره وری دستگاه های هیبرید بیش تر و بهتر از NVR ها خواهند بود.

برای تنظیم و پیکربندی دی وی آر های هیبرید زمان کم ترو حداقلی را نیاز خواهند داشت بدین ترتیب ، راه اندازی و شروع به کار سیستم و در پایان دریافت تصاویر زنده و ضبط آنها به شکل سریع تر و با مشکلات کم تری صورت گرفته می شود.

همان گونه که بیان شد درمواقعی  دستگاه های هیبرید مورد استفاده قرار  گرفته می شوند که هر دو دوربین های آنالوگ و IP را کاربران بخواهند مورد استفاده قرار بدهند و هزینه های که  از استفاده آن ناشی می شود و همچنین سخت افزارهای غیر ضروری را کاهش بدهند.

در صورتی که این کار ، غیر معمول نمی باشد ولی بهره گرفتن از دستگاه مناسب که بتواند به خوبی کار کند نیز مورد احتیاج می باشد.
این تکنولوژی با پیشرفت و استفاده روزانه دوربین های IP به کمک متخصصان این امر آمده است تا بتوانند کیفیت تصویر دوربین های IP درکنار استفاده نمودن از دوربین های آنالوگ را نیز داشته باشند.

BLC در دوربین مداربسته

پديده نور مخالف همیشه يكي از مشكلاتي كه به منظور دوربينهايي كه در درون مکان هاي سرپوشيده به سمت محلهايي بامنبع نور خارجي (مانند پنجره ها و دربهاي ورودي) نصب مي گردند، مي باشد. دوربين مي تواند با قابليت  BLC  نور پس زمينه تصوير را جبران کرده و با كم يا زياد نمودن خودکار نور پس زمينه، را در اختيار كاربر‌ تصوير واضح تري قرار مي دهد.

BLC

 

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *