راهنمای خرید دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

راهنمای خرید دوربین مداربسته: در این بخش از مقاله به معرفی ۵۰ برند برتر دوربین مداربسته و حفاظت الکترونیک دنیا ۲۰۱۵ به عنوان راهنمای خرید دوربین مداربسته می پردازیم. برای بهره از راهنمای خرید دوربین مداربسته با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته

۵۰ برند برتر دوربین مدار بسته و حفاظت الکترونیک دنیا ۲۰۱۵

در سال ۲۰۱۵ سرانجام انتظارها به پایان رسیده است و برترین برندهای عرضه‌کننده سیستم‌های نظارتی و حفاظتی دنیا رده‌بندی شده و منتشر شده است .
توسط موسسه معتبر IHS انگلستان و توسط نشریه a&s security این جدول بر اساس آمار ارائه شده تنظیم و ارائه شده است.
همانطور که بار ها ذکر کردیم ، جهت انتخاب یک برند دوربین مداربسته یا تحت‌شبکه مناسب آگاهی پیدا کردن از رتبه و میزان مورد قبول بودن و فروش برندهای مختلف در سراسر دنیا می توانند راهنمای خرید مطمئنی بشمار آید .
با توجه به باوری که ما در ادامه داریم ،این جدول می تواند بهترین راهنما برای کاربرانی حساب آید که برای تحقیق در زمینه دوربین مداربسته حوصله چندانی ندارند و اگر هم دارند، مطالب مناسبی دستشان را نمی گیرد.
در ادامه متن همراه ما باشید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته

راهنمای خرید دوربین مداربستهراهنمای خرید دوربین مداربسته

همانطور که می بینید، برندهای هایک‌ویژن و داهوا با ۵۷٫۵ و ۳۵٫۵ درصد رشد، جای بوش آلمان و آسابلوی سوئد را در رده‌های دوم و پنچم گرفته‌اند.
بسیاری از صاحب‌نظران اعتقاد دارند ، در آینده‌ای بسیار نزدیک رتبه‌های اول و دوم در اختیار این دو برند قرار خواهد گرفت. در صورتی که اگر جدول را بدون درنظر گرفتن سهم سیستم‌های حفاظتی و کنترل تردد و بر پایه و اساس سیستم‌های نظارت تصویری مورد سنجش قرار دهیم، در سال گذشته رتبه اول و دوم در اختیار این دو برند قرار گرفته است!
با خرید سامسونگ نکوین کمپانی هانوها که ، محصولات خودشان را با نام «هانوها تکوین» عرضه می‌کند (هنوز در برخی از بازارها و همچنین بازار ایران، تغییر برند صورت نگرفته است)، همچنان رتبه نهم را در اختیار دارد و برخلاف افزایش فروش ،اکسیس سوئد همچنین به رتبه دهم سقوط کرده است.
می‌توان از دیگر برندهایی که پیشرفت داشته‌اند به اویژیلون کانادا (رشد ۵۲٫۲%)، دالی تکنولوژی (رشد ۳۸٫۵%) و اِور اسپرینگ (رشد ۴۶٫۱%) اشاره کرد .
باید به این نکته توجه نمود از سال2012 که اویژیلون تا این زمان، رشد سالانه بیش از ۵۰ درصد را بصورت مداوم تجربه کرده است.
هیترون کره (منفی ۲۵٫۴%)، اِی‌وی‌تک تایوان (منفی ۲۷٫۳%)، اِورفوکوس تایوان (منفی ۲۴٫۸%) و سی‌ان‌بی کره (منفی ۲۷٫۳%) به عنوان بازندگان بزرگ بازار نیز می توان اشاره کرد.
در ایران از بین این برندها AVTECH و CNB سابقه درخشانی را دارا می باشند ، اما کسی در بازار این روزها برایشان تره هم خُرد نمی‌کند!
نباید از عملکرد منفی ۱۲٫۲ درصدی VIVOTEK هم غافل بشویم که علت سقوط این برند با اعتبار تایوانی به رده بیستم شده است.
بطور کلی ، برآورد رده‌گذاری ۲۰۱۵، و با رشد خیلی سریع برندهای با اعتبار چینی (هایک‌ویژن، داهوا، دالی)، روند متعادل و رو به رشد برندهای تراز اول و گران‌قیمت اروپایی و آمریکایی (هانیول، اکسیس، اویژیلون) و با سقوط بی‌سابقه تایوانی‌ها و کره‌ای‌ها (هیترون، اِی‌وی‌تک، اِورفوکوس، سی‌ان‌بی، ویوتک) می‌باشد، برایندی که تقریبا در بازار ایران نیز قابل مشاهده است.
در بازار ایران طی سال های گذشته عملکرد هایک‌ویژن به نسبت سال‌های گذشته، منفی بوده است و دالی نیز حضور بسیار کمرنگی دارد.
در پایان باید به این نکته توجه کرد که ۵۰ درصد از یک سیستم مداربسته «دوربین» می باشد۵۰ درصد دیگر یک سیستم نظارتی مناسب و جامع را تغذیه متناسب برای دوربین‌ها، اتصال صحیح کابل و کانکتور، کابل و اتصالات باکیفیت ، نصاب با تجربه و کار بلد و « مدت زمان واقعیِ خدمات پس از فروش » تشکیل می‌دهند که در صورتی که آنها رعایت نشوند، مطمئنا حتی از معتبرترین برندها بازدهی مناسبی و خوبی را نخواهید داشت.

شرکت داده پردازان پارســوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *