روش نصب دستگاه DVR برای دوربین مدار بسته ارسال دیدگاه

روش نصب دستگاه  DVR برای دوربین مدار بسته: روش نصب دستگاه DVR در دوربین‌ مدار بسته بسیار راحت می باشد. تنها کافی است به شکل زیر عمل بنمایید.

پیچ های بدنه دستگاه را قبل از نصب دستگاه  DVR برای دوربین مدار بسته باز نمایید. هارد دیسک را بعد از باز کردن دستگاه ، درون دستگاه بگذارید . به منظور نصب هارد باید به مادربرد DVR دو فیش را وصل نمایید . یکی فیش SATA که به واسطه کابل موجود در جعبه دستگاه به مادربرد وصل می گردد و یکی دیگر یک پورت پهن که کابل برق هارد می باشد. باید به این نکته توجه نمایید که هیچ کدام از پورت ها به هم شباهتی ندارند بدین گونه می توانید با خیال آسوده نسبت به وصل نمودن آنها اقدام نمایید این چنین از اشتباه در این زمینه نگرانی نداشته باشید . بمنظور اموزش به شرح زیر در مورد نصب هارد توجه نمایید .

نصب دستگاه DVR برای دوربین مدار بسته

نصب دستگاه  DVR برای دوربین مدار بسته

بعد از اینکه نصب کابلها به هارد انجام شد باید کف دستگاه هارد را پیچ نمایید . داخل جعبه دستگاه پیچ های این کار موجود می باشد . باید دقت نمایید که حتما به خوبی هر چهار پیچ را ببندید زیرا لرزش هارد می تواند به شدت موجب کاهش عمر آن شود.

نصب دستگاه DVR برای دوربین مدار بسته

قبل از اینکه درب دستگاه را ببندید بهتر می باشد. یک بار تمام چیزها تست نمایید . حالا اقدام به وصل کابل برق یا اداپتور DVR نمایید . کابل نمایشگر را همچنین به دستگاه و نمایشگر وصل نمایید . (عموما یک کابل VGA درجعبه DVR به منظور نصب دستگاه به مانیتور موجود می باشد .)

مانیتور و دستگاه DVR را روشن نمایید . بعد از مدتی در نمایشگر صفحه دستگاه مشاهده می شود. در این قسمت شما باید اقدام به تنظیم تاریخ و زمان دستگاه نمایید . در اغلب DVR ها حتی هارد شناخته شده هم به نمایش در می اید و با فرمت نمودن آن ضبط شروع می گردد.

در ابتدا اگر که چیزی در رابطه با هارد نمایش داده نشد به منوی هارد دیسک یا ضبط مراجعه نمایید . در صورتی که هارد را درست وصل نموده باشید و اشکالی هم نداشته باشد هارد شما دراین بخش شناسایی می گردد . هم اکنون هارد را فرمت نمایید تا ضبط دستگاه فعال گردد.

بعد از اینکه از درست بودن کارکرد هارد اطمینان حاصل کردید می توانید درب دستگاه را ببندید . بعد از آن مرحله به مرحله به دستگاه دوربین ها را وصل نمایید و سپس تصاویر آنها را چک نمایید .

هم اکنون نوبت به تنظیم و نصب دستگاه  DVR برای دوربین مدار بسته خواهد رسید. ( برای اشنایی بیشتر با طریقه تنظیم نمودن دستگاه و منوهای آن ادامه متن را مطالعه نمایید ) . بعد از اینکه تنظیمات دستگاه را انجام دادیم هم اکنون اماده استفاده خواهد بود.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *