سیستم های UPS دوربین مداربسته با تکنولوژی ON LINE ارسال دیدگاه

سیستم های UPS دوربین مداربسته با تکنولوژی ON LINE: کارکرد دستگاه های On Line Double Conversion در دوربین‌ مدار بسته بدین شکل است که برق شهر( برق AC ) بعد از از ورود به UPS به رکتیفایر رفته است و به برق DC تبدیل می گردد و توان مورد احتیاج inverter و Charger را تامین کند ، سپس بخش Inverter برق DC موجود را به برق AC تبدیل می کند و بعد از فیلتر نمودن ، آن را به خروجی UPS دوربین مداربسته منتقل می کند در لغت برق AC به DC ودوباره به AC تبدیل می گردد و بدین گونه برق ورودی به UPS ( برق شهری ) و برق خروجی از UPS هم ۱۰۰ % ایزوله می گردد .

بدین گونه همیشه UPS On Line فعال است و عمل بالا در تمام ساعت کاری مرتباً انجام می گردد و به مصرف کننده ها هیچ وقت برق شهر به طور مستقیم متصل نمی گردد و به صورت دائم مصرف کننده ها از برق سینوسی و سالم که به واسطه اینورتر دستگاه UPS ساخته می شود استفاده می نمایند .
برق به واسطه رکتیفایر از AC به DC و بعد از دوباره به واسطه اینورتر از DC به AC تبدیل می گردد واینگونه به مصرف کننده اختلالات برق شهر منتقل نمی گردد و این به عنوان یکی از اساسی ترین مزایای سیستم On Lineمی باشد.

UPS دوربین مداربسته

داشتن توانایی های فنی بیشتر ، محدوده گسترده تر برای ولتاژ ورودی برق شهر ، دارابودن رگولاسیون خروجی متناسب تر ( به منظور ولتاژ و فرکانس ) ، تحمل نمودن اضافه بار زیادتر ، از دیگر فواید UPS دوربین مداربسته می باشد که در نهایت Reliability بیشتری را به نسبت UPS دوربین مداربسته های Off Line ایجاد می نماید .

UPS دوربین مداربسته چیست؟

به همین علت UPS دوربین مداربسته هایی که به منظور محیطهای حساس مانند : شبکه های بزرگ کامپیوتری ، Main Frame ، لوازم حساس پزشکی ، مخابراتی، سرورهای بسیار حیاتی و …. استفاده می گردد و به همین صورت UPSهای که توان بالا دارند و سه فاز هستند همه باید از گونه On Line باشند .

از دستگاه UPS دوربین مداربسته با تکنولوژی On Line در محیطهای که برق شهری آنها نوسانات زیاد ولتاژ را دارا بوده است و برق شهر به شکل پی در پی قطع میشود ، استفاده میگردد.

با توجه به اینکه تکنولوژی سیستم های On Line ، این سری UPS دوربین مداربسته ها توانایی این را دارند که همه ی ۹ مورد خطای برق شهر را برطرف نمایند و در اختیار مصرف کننده ها برق خیلی بهتری و مطمئن تری قرار دهند.

در این تکنولوژی این نکته را باید متذکر شد که با توجه به اینکهInverter بصورت دائم فعال می باشد محدودیتی که در کارکرد این قطعه در دستگاههای Off Line موجود است برطرف می شود و دیگر در هنگام پشتیبانی های طولانی نیز محدودیتی وجود نخواهد داشت.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *