شناسایی برندهای متفرقه دوربین مدار بسته ارسال دیدگاه

شناسایی برندهای متفرقه دوربین مدار بسته: با توجه به اینکه نظارتی بر بازار بر روی تجهیزات حفاظتی وجود ندارد این موضوع در این بازار موجب گسترش قارچ گونه انواع روش های کلاه برداری شده است . بدین گونه نباید این نکته را نیز فراموش کنیم عدم جمع آوری اطلاعات پیش از خرید به واسطه مشتریان که بخشی از بار مسئولیت گسترش همچنین روش هایی  می باشد. به روش های ساده ای  در ادامه متن برای جلوگیری نمودن  از هر گونه سوء استفاده از مشتریان خواهیم پرداخت.

برندهای متفرقه دوربین مدار بسته

علاقه مردم به منظور استفاده نمودن از محصولات با کیفیت تمایلی را در عده ای از افراد ،  ایجاد نموده است در رابطه با محصولات خود با ارائه نمودن اطلاعات غلط زمینه ی کلاه برداری از مشتری و  همچنین پرسودترین های فروش ها را ایجاد نمایند . در رابطه با برندهایی لغت برند متفرقه استفاده می گردد که این برند  شهرت ندارد یا همچنین فاقد اعتبار جهانی می باشد و در ایران عموما به واسطه وارد کننده ایجاد شده است . گاهی در ایران این برندها با توجه نمودن به تبلیغات وسیع با استقبال زیادی هم مواجه می شوند.

خرید برندهای متفرقه دوربین مدار بسته چه مشکلاتی ایجاد می کند؟

به خودی خود خرید هیچگونه محصول متفرقه ای مشکلی ایجاد نمی کند . حتی می توانند این محصول ها نیز کیفیت به نسبت خوبی را نیز هم دارا باشند . در صورتی که در رابطه با این محصولات چند نکته موجود  است:

در واقع خرید محصول تقلبی به جای محصول اصلی و پرداخت نمودن زیادی هزینه ها بابت آن کاری دقیقا اشتباه می باشد گرچه  به خودی خود خرید آن محصول متفرقه مشکلی ندارد . با کمی تحقیق به هزینه ای بسیار ارزان تر این محصولات را عموما می توانید خرید نمایید.

برندهای متفرقه دوربین مدار بسته

این محصول پشتیبانی فنی ندارد. حتی این امکان وجود دارد که محصول گارانتی نیز  داشته باشد اما هیچ نوع پشتیبانی فنی که شامل ارائه نرم افزارهای به روز شده، اطلاعات در جهت نصب و پیدا نمودن عیب(عیب یابی) و … برای شما در دسترس نمی باشد.

در ظاهر این امکان وجود دارد که محصولات متفرقه به خوبی  کار کننددر صورتی که عموما نقص های امنیتی و نرم افزاری جدی  را دارا می باشد که به منظور کاربری های حساس استفاده از آنها را دقیقا  غیر منظقی به شمار می آید.

برای شما به صورت تقریبی امکان استعلام نمودن کیفیت یا هزینه این محصولات تقریبا غیر ممکن می باشد و این مسئله باعث افزایش یافتن احتمال کلاه برداری می گردد.

عموما از اعتبار پایین تری شرکت های گارانتی کننده این نوع محصولات متفرقه برخور می باشد و به صورت احتمال معتبر نبودن گارانتی این محصولات هم بسیار بالاتر می باشد.

چگونه برندهای متفرقه دوربین مدار بسته را شناسایی نماییم؟

هنوز  هم روش های ساده ای به منظور شناسایی نمودن محصولات متفرقه با وجود پیشرفته شدن روش های کلاه برداری موجود می باشد . تحقیق اینترنتی در رابطه با محصولات به عنوان یکی از بهترین این روش ها بشمار می رود.
در قدیم برند متفرقه کمتر وب سایت و اطلاعات محصولات را دارا بودند در صورتی که با پیشرفت نمودن روش های ایجاد برند متاسفانه، شرکت های که این برندها را ایجاد نموده اند به فکری پیشرفته نمودن روش های خود افتاده اند و وبسایت هایی هم به منظور برندهای خود ایجاد نموده اند  که به نوعی می توان گفت  اعتبار محصولات آنان را نمایش  می دهد .به خاطر این موضوع بررسی نمودن نام برند در اینترنت  به منظور شناختن آن برند این امکان وجود دارد شما را وبسایت تقلبی ایجاد شده منتهی نماید .

به منظور شناسایی نمودن برندهای متفرقه سرچ کردن مدل دوربین مدار بسته در موتورهای جست و جوها به عنوان روش بهتر است . به عنوان نمونه می توانید در موتور جست و جوی گوگل مدل های دوربین مدار بسته زیر را سرچ نمایید و به نتیجه های زیر توجه نمایید:

M5013 (یکی از محصولات شرکت AXIS بزرگترین تولید کننده دوربین مدار بسته های شبکه جهان(

SNV-6013 (یکی از محصولات شرکت Samsung یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته جهان(
) WV-SW155 یکی از محصولات شرکت Panasonic یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته جهان)

)DS-2CD2020Iیکی از محصولات شرکت Hikvision بزرگترین تولید کننده دوربین مدار بسته جهان(
) SD32203S-HN یکی از محصولات شرکت Dahua یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته جهان(

برای همه ی این محصولات حجم بسیار زیادی از تصاویر، کاتالوگ ها و ویدئوها مرتبط وجود دارد همانگونه که در نتیجه های جست و جو مشخص شده است و همچنین که باعث اثبات اعتبار جهانی آنها را اثبات می شود . هم اکنون این امکان وجود دارد که برای دوربین مداربسته ای یا وسیله ای که تصمیم به خرید آن دارید می توانید همین روش را انجام دهید و اطمینان از اصلی بودن آن  را اثبات نمایید.

برای اثبات اصلی بودن برندهای متفرقه دوربین مدار بسته روش ساده تری نیز موجود است؟

در جواب این سوال باید بگوییم بله، اگر که برای شما تشخیص اصلی بودن تجهیزات مشکل بوده است شما  از لیست 50 برند بزرگ تولید کننده تجیهزات حفاظتی می توانید کمک بگیرید. بدین گونه خیلی از برندهای با اعتبار در این لیست نمی باشند این در صورتی است که در این لیست همگی برندهای موجود کاملا با اعتبار می باشند.

این امکان وجود دارد که میتوانید از لیست برندهای معتبر و تائید شده توسط ما به منظور شناسایی برندهای با اعتبار  کمک بگیرید . هر چند که این لیست هم همه ی برندهای با اعتبار تولید کننده محصولات مداربسته را شامل نمی گردد اما در آن همه ی محصولاتی که اشاره شده  است به صورت کامل  معتبر می باشند . تلاش ما بر این است که این لیست در طول زمان را کامل تر نماییم تا به آسانی بتوانید در آن برندهای مورد تائید را شناسایی نماییم.

هم چنین این امکان است در رابطه با اصلی بودن برندها می توانید با تماس با کارشناسان شرکت ما اطلاعات کسب نمایید. تلاش ما بر این است تا با حفظ نمودن بی طرفی در ارتباط با محصولات مختلف برای مشتریان سیستم های حفاظتی امکان یک انتخاب ایده آل را ایجاد نماییم.

چرا اقدام به معرفی برندهای متفرقه دوربین مدار بسته نمی کنید؟

از دایره توانایی های ما کنترل نمودن فروش این محصولات خارج می باشد . گرچه موجود بودن همچنین رویه ای در بازار این سیستم ها تاسف بر انگیز می باشد همه  قدرت ما در دفاع از مصرف کننده محدود به مطلع کردن آنها خواهد بود.

این امید را داریم که با افزایش اطلاعات مشتریان به عادلانه تر نمودن بازار این سیستم کمک نماییم.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *