فروش دوربین مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته

امروزه احساس به برقراری امنیت سبب شده تا فروش دوربین های مداربسته نسبت به گذشته رشد بیشتری داشته باشند و شرکت های در این زمینه خدمات متنوع و گسترده ی را به مشتریان خود ارائه دهند.

دوربین های امنیتی مداربسته را می توان نوعی تکنولوژی معرفی کرد که سبب شده تا افراد به راحتی بتوانند بر روی محیط منزل،کار و … کنترل کاملی داشته باشند و همین امر موجب گردیده تا از یک سو گسترش خرید دوربین مداربسته و از سوی دیگر فروش انواع دوربین مدار بسته را در پی داشته باشد. مهم ترین کارکردی که یک دوربین امنیتی مداربسته و سیستم حفاظتی می تواند برای شما داشته باشد ایجاد امنیت است.

در بحث فروش دوربین های امنیتی و نظارتی عواملی مطرح می باشند که می توانند در فروش موفق و خرید دورببین مدار بسته دخیل باشند.

اصلی ترین موضوع در فروش دوربین های مدار بسته برقرار ارتباط با مشتری و به بیانی دیگر مشتری مداری می باشد. مدیریت ارتباط با مشتری به عنوان یک استراتژی می باشد که به وسیله ی آن همه ارتباطات و تعاملات شرکت فروشنده با مشتریان بالقوه و فعلی است و کمک می نماید که میزان سود دهی انها افزایش داشته باشد.

در رابطه با فروش دوربین مداربسته این روزها موضوعات جدیدی مطرح هستند که شامل موارد زیر می باشند:

  1. تعداد فروشندگان از خریداران زیادتر است (متاسفانه امروزه فروشندگان متعددی اقدام به فروش دوربین های مداربسته نموده اند که برخی از آنها هیچ گونه تخصص ویژه ی ندارد و ممکن است با مشاوره های غلط شان به مشتریان سبب ایجاد خسارت برای مشتریان شوند).

2) نسبت به گذشته ، تمرکز و دقت بیشتری بر روی فروش نیاز است (شرکت های مختلفی برای فروش وجود دارد و همچنین بازار رقابتی جدی نیز بین آنها برقرار بوده که برای موفق تر بودن در فروش نیاز به تمرکز و دقت بیشتری می باشد).

3) فروش سیستم های امنیتی دارای فرآینده پیچیده تری به نسبت گذشته است.

4) در صورتی که بخواهید در فروش انواع دوربین های امنیتی مداربسته موفق باشید باید اصول اولیه را به دقت مورد توجه قرار بدهید .

چه مشکلاتی ممکن است پس از فروش دوربین مدار بسته پدید بیاید؟

این امکان وجود دارد که بعد از فروش  مشکلات متعددی به وجود بیاید که شامل موارد زیر می باشند:

  • تغییر قیمت دوربین مداربسته : این گزینه ممکن است به دلیل نوسانات بازار به وجود بیاید و قیمت های تغییر داشته باشند.
  • تاخیر در تحویل : در زمان مشخص شده تحویل صورت نگیرد و به تحویل به بعد موکول شود.
  • عدم اعتماد کافی به اعتبار مشتریان : مشتریان دارای اعتبار کافی نباشد.
  • عدم کفایت دوره تحویل موقت

خصوصیت های یک فروشنده ی حرفه ی در فروش دوربین های امنیتی و حفاظتی مدار بسته

فروشنده در فروش دوربین های امنیتی نقش مهمی دارد و می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. در رابطه با فروشنده سه خصوصیت اصلی بیان می شود که شامل موارد زیر می باشد:

  • خصوصیت های ظاهری:یک فروشنده تاثیرگذار در مرحله ی اول باید ظاهری منظم و آراسته داشته باشد و همچنین وقت شناس باشد.
  • توانایی های ذاتی : فروشنده باید توانایی جذب مشتریان را داشته باشند و همچنین در خصوص انواع دوربین های مختلف مداربسته دارای اطلاعات کافی باشد.
  • خصوصیت های احساسی و روانی : فروشنده باید بتواند اطلاعات فروش را به مشتریان مختلف به خوبی ارائه دهد و همچنین در امر خرید و فروش شجاع باشد.

چگونه می توان یک مشتری را ترغیب به خرید دوربین مداربسته کرد:

اگر شما از دسته افرادی هستید که توانایی فروش انواع دوربین های مدار بسته را به خوبی ندارید باید عواملی را در خودتان تقویت کنید چون در صورتی که موفق شوید که فروش دوربین را در ذهن مشتریانتان خاطره انگیز کنید قطعا میتوانید تا میزان زیادی موفقیت خود را در حیطه فروش دوربین های نظارتی تضمین کنید.

1) اولین برخورد = موثرترین برخورد

اولین برخورد در همه جا به عنوان موثرترین برخورد می باشد. سعی کنید در همان قدم اول به گونه ی در ذهن مشتریان ایجاد نمایید که به سمت خرید تشویق شوند.نیازی نیست حتما ژست خاص یا صحبت های ویژه ی را انجام بدهید. زمانی که فروشنده با اشتیاق نسبت به معرفی محصول اقدام کند سبب می شود این اشتیاق به مشتری نیز انتقال داده شود و در نهایت به خرید محصول ختم گردد.

2) تبلیغات خاص

قطعا می دانید که یکی از اصلی ترین گزینه های که می تواند در فروش محصولات و کالاها تاثیرگذار باشد تبلیغات است. اگر شما بتوانید از تبلیغات خلاقانه و جذاب برای فروش دوربین مدار بسته استفاده کنید سبب می شود که در ذهن مشتریان جایی بگیرید و گاهی این شیوه ی تبلیغ به گونه ی است که حتی پس از خرید دوربین مداربسته ، برای مدت های طولانی تبلیغ تان در ذهن مشتری باقی بماند.

3) تکرار نیازهای مشتری

یک فروشنده ی حرفه ی باید بتواند سریعا نیازهای مشتری را شناسایی کند و از ترفند تکرار استفاده کند بدین صورت که چندین بار نیازهای او را بازگو کند تا بتواند بر روی ذهن مشتری خود تاثیر گذار باشد.

فروشنده باید ضمن اینکه تلاش می کند تا مشتری را برای خرید ترغیب کند ، به اظهارات مشتری به خوبی گوش بدهد و انگیزه ی واقعی او را برای مراجعه بدست بیاورید.

4) همکاری با مشتریان

معمولا بدین صورت است که حتی فروشندگان حرفه ی فرصتی را برای تست و کارکرد با دوربین های مختلف مداربسته به مشتریان نمیدهند و فقط توضیحاتی در مورد دوربین و قابلیت های آن به مشتری ارائه میدهند. اگر می خواهید در امر فروش انواع دوربین امنیتی مدار بسته موفق باشید می توانید همکاری دو جانبه ی را بین خود و مشتریانتان برقرار نمایید.

فروش برندهای مختلف دوربین مدار بسته

امروزه فروشگاه های وجود دارد که برخی به صورت انلاین و برخی به صورت فیزیکی اقدام به فروش دوربین مداربسته می نمایند که شما می توانید با مراجعه به آنها برای خرید دوربین های مداربسته اقدام کنید. انتخاب یک برند از میان برندهای متنوع دوربین های نظارتی مداربسته می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه ها در زمان خرید دوربین مدار بسته به شمار بیاید. عوامل های متعددی مثل سود کم ، قیمت بالا ،مشخص کردن قیمت از سمت وارد کننده گان و … سبب شده تا فروشندگان تمایلی برای فروش برندهای معتبر و درجه یک نداشته باشند.

متاسفانه امروزه در بازار شاهد دوربین های امنیتی ای هستیم که برندهای جعلی و ساختگی دارند و تحت عناوین متفاوت مثل یا تحت‌لایسنس کشورهای اروپایی و … با قیمت های زیاد به فروش می رسند. محصولاتی که با قیمت های خیلی کم خریداری می شوند ولی به نسبت برندهای معتبر با سودبیشتری به فروش می رسند.

گاهی حتی دیده می شود که فروشندگان از اصالت واقعی کالای که می فروشند نیز بی اطلاع می باشند و به صورت ناخواسته دوربین های درجه دو یا سوم را به عنوان یک دوربین با برند معتبر کره ی یا اروپایی خریداری کرده اند.

بهترین فروشگاه جهت خرید دوربین مداربسته

در برخی از فروشگاه های سیستم های امنیتی دوربین ، پکیج هایی برای مشتریان آماده شده است که هر مشتری می تواند با توجه به نیازهای خود و میزان محیط مورد نظر برای کنترل از آنها استفاده کند در این فروشگاه ها انواع مختلف دوربین های نظارتی مداربسته مانند دوربین های سوزنی ، مداربسته با سیم ، مداربسته بی سیم ، دوربین های صنعتی و … فروخته می شود.

اگر شما هم از دوربین های امنیتی مداربسته اطلاعات کاملی ندارید و نمی دانید چگونه از آنها استفاده کنید باید با مشاوران فروش در فروشگاه دوربین مداربسته مشورت نمایید.

برندهای معتبر جهت خرید دوربین مداربسته

فروش دوربین های مدار بسته پاناسونیکفروش دوربین مداربسته سونیخرید دوربین مدار بسته بوش