مزایای مادون قرمز برای دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

مزایای مادون قرمز برای دوربین مداربسته:  بهتر است  سرعت بیتی درشب را به منظور افزایش سخت افزار های ذخیره سازی ، را افزایش دهیم. می توان برای غیر فعال کردن تابع ای جی سی دوربین مداربسته اقدام نمود ولی این امر  باعث می شود سرعت بیتی کم شود و جزئیات مهم درتصاویر دوربین مدار بسته ازدست برود. زمانی اقدام به عیر فعال سازی که تابع ای جی سی دوربین مدار بسته ها میکنیم ، درصورت قابل استفاده بودن کیفیت تصاویر دوربین مداربسته بسیار کم خواهد آمد.

مادون قرمز برای دوربین مداربسته

مزایای مادون قرمز برای دوربین مداربسته

بامصرف بهینه انرژی در مکان استفاده از دوربین مداربسته ها ، بهترین روش نصب پروژکتورهای مادون قرمز برای دوربین مداربسته بشمار می آید.  نیاز به تقویت سیگنال دوربین مداربسته ها  در زمان استفاده ازپروژکتور های مادون قرمز برای دوربین مداربسته از بین می رود. بنابراین می توانند بشکل بهینه الگوریتم فشرده سازی ، دی وی ار ها و  همچنین دیگر تجهیزات ضبط تصویر مورد استفاده قرار گیرد.

مادون قرمز برای دوربین مداربسته

این امکان به دوربین مداربسته ها با استفاده ازپروژکتورهای مادون قرمز برای دوربین مداربسته داده میشود  تا تصاویر نظارتی با وضوح و کیفیت بالا و بدون داشتن  نویز درشب ارائه گردند  . درتصاویر دوربین مداربسته میزان کم بودن نویز به این معنا است که به خوبی عمل فشرده سازی انجام شده است و همچنین سرعت بیتی پایین تر و کم شدن سخت افزار به منظور  ذخیره سازی می باشد .

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *