مکان مناسب جهت نصب دوربین مداربسته ارسال دیدگاه

مکان مناسب جهت نصب دوربین مداربسته: باید در محل کار خود دوربین مداربسته ایمنی را در کجا قرار بدهیم؟ ممکن می باشد این سوال به نظر ساده آید . می خواهید چه چیزی را در دید خود به صورت خاص داشته باشید؟ این امکان وجود دارد که در طول مسیر تصمیم گیری برای مکان استقرار دوربین مداربسته امنیتی عواملی وجود داشته باشند که شما انها را برای مکان کار خود در نظر نگرفته باشید . بدین واسطه لیستی تهیه نموده ام که این امکان وجود دارد بررسی آنها در پشتیبانی قسمت به قسمت کاربردی برنامه برای شما مفید باشد.

مکان مناسب جهت نصب دوربین مداربسته

پارکینگ های خارج ساختمانی

پارکینگ های به طور قطعی به عنوان یکی از شایع ترین مکان های نصب دوربین مداربسته حفاظتی و همچنین یکی از سخت ترین محل های مورد حفاظت می باشند . عموما فضاهای بزرگ مورد استفاده جهت ورود و خروج پارکینگ ها می باشند. افزون بر این شما همواره با تعداد زیادی از متغیرها و موارد ناشناخته سر و کار خواهید دارید . این بدان معنی می باشد که باید همواره  در این محیطهای  بزرگ آمادگی مواجهه با حوادثی که اتفاق می افتد را داشته باشید.

حیاط ها

عموما حیاط ها مکان هایی می باشند که دارایی های بسیار قیمت خود را شرکت ها  در آنها نگهداری می نمایند . در این محیط ها ماشین آلات و ابزار آلات و بقیه وسایل بزرگ را نگه داری می کنند. این امکان وجود دارد که در امر ایمنی این موضوع خیلی پیچیده به نظر می آید . در عالی ترین حالت این امکان وجود دارد که دوربین مداربسته به منظور دیدبانی حیطه های خاص معین و جای گذاری شوند . این امکان وجود دارد که به عنوان بهترین گزینه دوربین مداربسته مگاپیکسلی و دوربین مداربسته محرک اتوماتیک بشمار آیند . بدین شکل می توانند ترکیبی از این دو نوع بهتر هم باشد.

فضای بیرونی ساختمان

پوشش درونی ها و بیرونی ساختمان می توانند چالش برانگیز نیز به شمار آید  و در حد امکان بهتر می باشدکه  دوربین مداربسته های حیاط و پارکینگ با  دوربین مداربسته این محیط یکی نباشند و بدین منظور برای این کار از دوربین مداربسته جداگانه ای استفاده شود . هر چقد مقدار دید دوربین مداربسته گسترده تر در نظر شده باشد ، در تصویر جسم ها کوچک تر به نظر خواهند رسید . بدین گونه باید  از تعداد دوربین مداربسته بیشتری برای دیدن جزییات بیشتر استفاده نماییم..

امنیت و مدیریت فضای خارجی ساختمان

اگر  دوربین مداربسته و سیستم ضبط مناسب را بکار گرفته باشیم می توان با صرفه اقتصادی، از نقطه ها و محیط هایحساس و غیر قابل دسترسی برای عموم محافظت نمود  . خیلی از سیستم های ضبطی توانایی ارسال پیامک ، ایمیل و هشدار را دارا می باشند تا اگر پهنه دید دوربین مداربسته حرکتی بروز داد ، صاحب سیستم از آن مطلع گردد . افزون بر دوربین مداربسته های پن تیلت توانایی تغییر مسیر دید و زوم کردن را دارند.

نام نویسی اتومبیل های خارج ساختمان

می توان به آسانی اطلاعات اتومبیل ها را ذخیره نمود . این فرآیند بیشتر در گروی دوربین مداربسته  تا نوشتن اطلاعات  می باشد  . می تواند برای ارجاع به مسئولان نوشتن اطلاعات اتومبیل ها  موثر و کارآمد باشد.

ایمنی درونی ساختمان

باید عوامل زیادی را زمانی که در مورد ایمنی درونی بحث می کنیم در نظر بگیریم. اولا این امکان وجود دارد که برای نصب دوربین مداربسته هر مکانی را مهم بدانید . دوما می خواهید حتما همه ی ورودی ها به دوربین مداربسته مجهز باشد. این امکان وجود دارد که با انجام این کار در ارتباط با خانه تان از ورود مزاحمانی که از وجود دوربین مداربسته مطلع نیستند با خبر باشید.

کنترل دارایی های داخل ساختمان

می توان به صورت قطعی گفت به عنوان یکی از دلایلی که استفاده از دوربین مداربسته در داخل ساختمان ضروری می کند محافظت نمودن از لوازم قیمتی دارون ساختمان می باشد . زمانی که در محل های پر رفت و آمد دوربین مداربسته را جایگذاری کنیم این امکان را ایجاد می نماییم تا از ورود و خروج افراد به داخل ساختمان اطلاع پیدا نماییم . به منظور محافظت نمودن از لوازم گران قیمت داخل ساختمان همیشه در مکان نگهداری این وسایل استفاده از دوربین مداربسته اضافی توصیه می گردد . نظر دیگری نیز موجود می باشد که بر پایه آن باید دوربین مداربسته هایی بر سر خروجی ها مستقر شوند تا اطلاعاتی از خروج افراد ضبط نمایند.

جلوگیری نمودن از هدر رفتن زمان در فضای درونی

در امور فیلم برداری زیادتر  از آنچه را فکرش را بکنید کنترل نمودن گذر زمان مهم می باشد . این امر خیلی اتفاق افتاده است که همکاران  در محیط کار بجای یکدیگر و بجای دوستانشان ساعت بزنند و یا به منظور استراحت به بیرون بروند و بعد از آن به اتاق کار خود برگردند .

کنترل فضای درونی

امروزه دوربین مداربسته های پوشش محیط های گسترده نیز محبوب شده اند . مدیران و صاحبان کار می توانند به واسطه کمک این دوربین مداربسته بر روی فعالیت های کارمندان و کارگران خود نظارت داشته باشند . می توانند این نوع دوربین مداربسته برای کنترل نمودن کارمندان و اربابان رجوع در جهت سیاست های حفاظتی و نظارتی مدیران مورد استفاده قرار گرفته بشوند.

کنترل نمودن دارایی های پولی داخل ساختمان

دارایی های با ارزشی در هر شغلی وجود داشته است که می بایست آنها مورد محافظت قرار گرفته بشوند . هر چیز با ارزشی از جمله ماشین آلات و کامپیوتر گرفته تا گاوصندوق ها و سندها و حتی خود کارمندانی که در محیط مشغول بکار می باشند که در واقع پتانسیل خراب شدن یا دزدیده شدن یا را دارند. وظیفه مراقبت نمودن از این اموال برعهده این دوربین مداربسته است.

ضبط نمودن اطلاعات افرادی که به ساختمان وارد می شوند

هر چند که این مورد را در انتهای این قسمت بیان نموده ایم اما ، باید متذکر شویم که مهمترین مورد همین می باشد. این امکان وجود دارد که در بسیاری از مواد درج اطلاعات افرادی که به ساختمان وارد می شوند و یا  هم خارج می شوند حیاتی باشد. با مستقرشدن دوربین مداربسته بر سر ورودی ها  ، تنها فضای ورودی و خروجی را پوشش دهد که بسیار مهم می باشد . باید داده ها و تصاویری از چهره این افراد را این دوربین مداربسته در اختیار ما قرار بدهد.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *