هارد دیسک وسترن بنفش ارسال دیدگاه

هارد دیسک وسترن بنفش: در این بخش از مقاله به معرفی هارد دیسک وسترن بنفش دیجیتال که مخصوص سیستم های نظارتی می باشد می پردازیم. از شما عزیزان خواهشمندیم که با ایران امن همراه باشید.

 

هارد دیسک وسترن بنفش دیجیتال مخصوص سیستم ‌های نظارت تصویری

 

 

 هارد دیسک وسترن بنفش

یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدکننده هارد دیسک و جزو بهترین های تولید کننده سیستم های ذخیره سازی، کمپانی Western Digitall می باشد.
هارد دیسک وسترن بنفش برای مصارف مختلف، و در رنگ‌ های مختلف ، توسط این کمپانی تولید و نشانه گذاری می شود. تا به امروز هاردهای WD در رنگ های سیاه (بالاترین کارایی در مجموع)، قرمز (به منظور ذخیره تصاویر با نرخ فریم بالا)، سبز (کم مصرف)، آبی (استاندارد) به بازار عرضه شده اند.
در نمایشگاه IFSEC 2014 لندن، از جدیدترین نوآوری WD در عرصه ذخیره سازها، که «هارد دیسک وسترن بنفش » نام دارد، رونمایی شد. با ظرفیت‌ های ۱ تا ۴ ترابایت، این‌ هارد دیسک وسترن بنفش طراحی شده و مخصوص سیستم‌ های  دوربین مداربسته و نظارت تصویری می باشد.

 

هارد دیسک وسترن بنفش

۳ مزیت ‌هارد دیسک وسترن بنفش نسبت به بقیه انواع‌ هارد، که به گفته WD، آن را به عنوان بهترین و مناسب ترین گزینه انتخاب برای استفاده در سیستم‌ های نظارت تصویری تبدیل می کند:

 

هارد دیسک وسترن بنفش

1- بیننده می تواند مکانیزم کار اینهارد دیسک وسترن بنفش  را از طریق یک پوشش شفافی که در این هارد دیسک به کار رفته است، مشاهده کند.
2- جلب نظر و همراه ساختن تولیدکنندگان بزرگ سیستم ‌های نظارت تصویری، هدف WD از معرفی ‌هارد دیسک وسترن بنفش، به منظور استفاده از این‌ هارد دیسک ها توسط تولیدکنندگان در محصولات آنها و یا حداقل توصیه آنها به استفاده از آن، در IFSEC 2014 بوده است، به دلیل این که اگر غیر از این، اتفاق بیافتد، امیدی به موفقیت این محصول نخواهد بود.
3- در واقع اهمیت چندانی به کارایی و توانایی ‌هارد دیسک‌ ها از سوی کاربران معمولی داده نمی شود و در اغلب کشورها، حتی از این موضوع آگاهی ندرند! پس برای موفقیت ‌هارد بنفش، همراهی کمپانی ‌های بزرگ سیستم‌ های نظارت تصویری، حیاتی است.
محصول جدید WD ، با گذر زمان نشان خواهد داد که تا چه اندازه توانسته است در جلب نظر کمپانی ‌های مختلف موفق بوده باشد.

شرکت داده پردازان پارسوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *