وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران: در ارائه نمودن سیستم های نظارت تصویری بر پایه کیفیت اچ دی و انتقال دادن به واسطه کابل کواکسیال در دنیا تکنولوژی دوربین مدار بسته AHD  مثل دو رقیب خود   HDCVI و HDTVI  مطرح شده اند که مزیت نسبی دوربین مدار بسته AHD  قیمت کم تر بودن آن می باشد.

در صورتی که واقعیت که در رابطه با این تکنولوژی و آنچه در بازار ایران دیده می شود وجود دارد نشان دهنده نبود کیفیت مناسب و داشتن تناقص های  در ادعاهای گفته شده بشمار می آید  که در ادامه به برخی  از آنها اشاره نموده ایم.

وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

ناقص های موجود در وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

• در دستگاههای ضبط دوربین مداربسته AHD میزان فریم های ضبط شده کمتر تر از میزان ادعایی است که گفته شده و بجای ۲۵ فریم در ثانیه ۶ فریم در ثانیه ضبط می کند .
• شما اگر بخواهید در این دستگاه ها وضوح ۹۶۰ H را همزمان با ۷۲۰ P قرار بدهید باید بشکل زوج عمل کنید  بدین معنی شما ناچارید برای  یک دستگاه ۴ کاناله ۲ عدد دوربین آنالوگ با وضوح ۹۶۰ H و ۲ عدد دوربین AHD  با وضوح ۷۲۰P  قرار دهید و این در واقع و انتخاب و میزان قدرت تصمیم گیری را از شما می گیرد .
• در یک دستگاه امکان ضبط نمودن و نمایش تصاویر دوربین ها با وضوح ۲MP  همزمان با ۷۲۰P  و ۹۶۰ H وجود ندارد .
• دستگاههای ضبط AHD با کیفیت ۲MP  در دو مدل ۱۲ FPS,25FPS هستند  که مدل ۲۵FPS  آن خیلی گران است و در واقع مقرون به صرفه نمی باشد  .

در انتهای این مطلب باید ذکر کنیم که این نقص ها و  عیب های بیان شده  باعث می گردد مصرف کننده از انتخاب این محصول فقط  با توجه به قیمت کمتر آن صرف نظر نموده و نسبت به خرید از دو تکنولوژی  HDTVI و) HDCVI  ویژگی های HDTVI را در ادامه توضیح داده شده است) که نه فقط این مشکلات را دارا نمی باشد بدین شکل دارای قابلیت های زیادتر و ثابت شده ای از خود می باشند اقدام نماید.

شرکت داده پردازان پارسوا

یک دیدگاه