وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران ارسال دیدگاه

وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران: در ارائه نمودن سیستم های نظارت تصویری بر پایه کیفیت اچ دی و انتقال دادن به واسطه کابل کواکسیال در دنیا تکنولوژی دوربین مدار بسته AHD  مثل دو رقیب خود   HDCVI و HDTVI  مطرح شده اند که مزیت نسبی دوربین مدار بسته AHD  قیمت کم تر بودن آن می باشد.

در صورتی که واقعیت که در رابطه با این تکنولوژی و آنچه در بازار ایران دیده می شود وجود دارد نشان دهنده نبود کیفیت مناسب و داشتن تناقص های  در ادعاهای گفته شده بشمار می آید  که در ادامه به برخی  از آنها اشاره نموده ایم.

وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

ناقص های موجود در وضعیت دوربین مداربسته و دستگاه های AHD در بازار ایران

• در دستگاههای ضبط دوربین مداربسته AHD میزان فریم های ضبط شده کمتر تر از میزان ادعایی است که گفته شده و بجای 25 فریم در ثانیه 6 فریم در ثانیه ضبط می کند .
• شما اگر بخواهید در این دستگاه ها وضوح 960 H را همزمان با 720 P قرار بدهید باید بشکل زوج عمل کنید  بدین معنی شما ناچارید برای  یک دستگاه 4 کاناله 2 عدد دوربین آنالوگ با وضوح 960 H و 2 عدد دوربین AHD  با وضوح 720P  قرار دهید و این در واقع و انتخاب و میزان قدرت تصمیم گیری را از شما می گیرد .
• در یک دستگاه امکان ضبط نمودن و نمایش تصاویر دوربین ها با وضوح 2MP  همزمان با 720P  و 960 H وجود ندارد .
• دستگاههای ضبط AHD با کیفیت 2MP  در دو مدل 12 FPS,25FPS هستند  که مدل 25FPS  آن خیلی گران است و در واقع مقرون به صرفه نمی باشد  .

در انتهای این مطلب باید ذکر کنیم که این نقص ها و  عیب های بیان شده  باعث می گردد مصرف کننده از انتخاب این محصول فقط  با توجه به قیمت کمتر آن صرف نظر نموده و نسبت به خرید از دو تکنولوژی  HDTVI و) HDCVI  ویژگی های HDTVI را در ادامه توضیح داده شده است) که نه فقط این مشکلات را دارا نمی باشد بدین شکل دارای قابلیت های زیادتر و ثابت شده ای از خود می باشند اقدام نماید.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *