پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro ارسال دیدگاه

پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro: پاناسونیک از پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro مخصوص دوربین‌های تحت‌شبکه رونمایی کرد. در این مقاله به بررسی پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro می پردازیم.

پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro

پاناسونیک از پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro مخصوص دوربین‌های تحت‌شبکه رونمایی کرد:

پاناسونیک از ۲ نوع دوربین مدار بسته تحت‌شبکه بانام‌های WV-SPW532L و WV-SPW312L ارزان‌قیمت و هم اینگونه WV-ASF900 FacePro مرسوم به الگوریتم نرم‌افزاری تشخیص چهره اختصاصی خود رونمایی کرده است.
بر روی تمام دوربین‌های i-PRO پاناسونیک پلتفرم تشخیص چهره (Face Recognition) قابل پیاده‌سازی بوده است و از ۳بخش اصلی تشکیل شده است.
به عنوان اولین قدم (Face Search) اپراتور، نسبت به مطابقت تصاویر یا تصویر ثبت شده از چهره افراد را با تصاویر آرشیوی موجود در سیستم اقدام می نماید.
جزییات چهره در مرحله بعدی (Face Matching) مورد بررسی قرارگرفته می شود و در آخرین مرحله (People counting, Age and Gender Statistics) نتایج شناسایی از جمله سن، جنسیت ودیگر مشخصه ها به نمایش درمی‌آید.

پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro

می‌توانند کاربران دوربین‌های مداربسته آی‌پرو پاناسونیک تا ۲۰ دوربین و ۱۰۰۰ چهره را تحت پوشش این پلتفرم قرار بدهند.
با پلتفرم تشخیص چهره WV-ASF900 FacePro مراکز امنیتی، نظامی، سازمان‌ها، ادارات و اماکنی از این دست می‌توانند ضریب امنیت خود را تا مقدار زیادی افزایش بدهند.
علاوه بر این پلتفرم پاناسونیک از ۲ دوربین بولت تحت‌شبکه WV-SPW532L و WV-SPW312L مجهز به فناوری VIQS رونمایی کرده است.

به دوربین فناوری VIQS اجازه می‌دهد از محل نقط های ویژه ی را که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند با کیفیت بالاتری استریم نماید.
پاناسونیک WV-SPW312L به سنسور ۱ مگاپیکسل و پاناسونیک WV-SPW532L به سنسور ۲ مگاپیکسل CMOS مجهز شده اند.
هر دوی این دوربین ها اقدام به فیلمبرداری با نرخ ۲۵/۳۰ فریم بر ثانیه می‌کنند.
می‌توان از جمله قابلیت‌های این دو دوربین به WDR و استاندارد حفاظتی IP66 اشاره کنیم .
از اواخر ماه جاری میلادی (نوامبر ۲۰۱۵) دوربین‌های بولت WV-SPW532L و WV-SPW312L پاناسونیک به واسطه نمایندگی‌های رسمی این کمپانی عرضه می‌شوند.

شرکت داده پردازان پارســوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *