دوربین مداربسته سامسونگ و دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL ارسال دیدگاه

دوربین مداربسته سامسونگ و دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL

در دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL دوربین‌ها و دی وی آر‌های H1280، از سری Beyond محصولات سامسونگ تکوین و دوربین مداربسته سامسونگ و دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL، با کیفیت تصویر ۱۰۰۰ TVLine رونمایی شد.
جدیدترین نوآوری سامسونگ، سری Beyond به معنی «فراتر» می باشد که با کیفیت بالاتر از تصاویر ۹۶۰H، در بستر کابل کواکسال (در لفظ عام، کواکسیال) در زمینه انتقال تصاویر HD ارائه شده است.
در بازار دوربین‌های آنالوگ HD، حرف اول را محصولات ۹۶۰ اِچ از‌هایک ویژن و داهوا تا قبل از ارائه این سری می‌زدند، اما در حال حاضر، با رزولوشن ۱۰۰۰ تی وی لاینِ واقعی و کیفیت H1280، سری Beyond، قدرتمندترین کیفیت در تصاویر دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL محسوب می شود.
DVRهای ۴، ۸ و ۱۶ کاناله سری Beyond برای تکمیل قدرت این دوربین‌ها، با توان ذخیره تصاویر 1280H ارائه شده اند.
آقای Tim Biddulph، مدیر محصولات سامسونگ تکوین در اروپا، در این رابطه می گوید :
” ما تعهد خود را نسبت به آن دسته از کاربرانی که مشتاق تصاویر با کیفیت در بستر آنالوگ هستند، با عرضه سری Beyond با کیفیت 1280H و شامل دوربین‌ها و DVRهای مختلف و دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL، اثبات نمودیم. هرچند حرکت به سوی دوربین‌های تحت شبکه امری اجتناب ناپذیر است، اما همچنان از دوربین‌های آنالوگ، کاربران زیادی با رضایت کامل استفاده می‌کنند و برای ارتقاء سیستم‌های خود به کیفیت تصویر بالاتری احتیاج دارند. بدون نیاز به تعویض دوربین‌های قدیمی، کاربران می توانند از سری Beyond که سازگاری کاملی با سیستم‌های آنالوگ قدیمی دارد، استفاده نمایند، که این توانایی یکی از نقاط قوت این سری می باشد. ”
عرضه دوربین‌های سری Beyond با امکان دستیابی برای بسیاری از افراد با قیمت‌های متنوع و رقابتی، صورت گرفته است.
بالاترین مقدار کیفیت WDR برای دوربین‌های آنالوگ با 120db، در این دوربین فراهم شده است. از دیگر امکانات این دوربین می توان به نسخه بروز شده آنالیز هوشمند تصاویر، سیستم ضد مه و غبار و نسخه چهارم سیستم کاهش نویز سامسونگ موسوم به SSNR IV، اشاره کرد.
دوربین‌های سری Beyond عبارتند از :

– دوربین صنعتی SCB-5000
– دوربین WDR صنعتی SCB-5003

داهوا تکنولوژی ، دی وی آر " iHCVR " با قابلیت تشخیص چهره

– دوربین دام SCD-5080
– دوربین WDR دام SCD-5083

داهوا تکنولوژی ، دی وی آر " iHCVR " با قابلیت تشخیص چهره

– دوربین دام وندال SCV-5080
– دوربین دام WDR وندال SCV-5083

داهوا تکنولوژی ، دی وی آر " iHCVR " با قابلیت تشخیص چهره

– دوربین دام WDR دید درشب SCD-5083R

داهوا تکنولوژی ، دی وی آر " iHCVR " با قابلیت تشخیص چهره

– دوربین دام دید در شب WDR وندال SCV-5083R

داهوا تکنولوژی ، دی وی آر " iHCVR " با قابلیت تشخیص چهره

قابلیت دستگاه ضبط آنالوگ 1000TVL ۱۰۰۰ تی وی لاین بصورت Real Time در تمامی DVRهای چهار کانال SRD-476D، هشت کانال SRD-876D و شانزده کانال SRD-1676D از سری Beyond فراهم شده است. همچنین ذخیره سازی تصاویر با کیفیت CIF در SRD-1656D، ۱۶ کانال دیگر معرفی شده از این سری، صورت می پذیرد.
یک خروجی صدا در تمامی‌DVRهای سری Beyond تعبیه شده است. پشتیبانی از ۴‌هارد داخلی و ۲‌هارد اکسترنال در تمامی DVRها به غیر از دی وی آر ۴ کانال SRD-476D که صرفا از یک هارد داخلی پشتیبانی میکند، صورت می گیرد.
امکان دریافت و مدیریت تصاویر از طریق مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، کروم و فایرفاکس، با نرم افزار Web Viewer نصب شده بر روی این دستگاه‌ها میسر می باشد.
هم اکنون عرضه سری Beyond در بازار اروپا صورت گرفته و بزودی در بازارهای دیگر نیز ارائه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *