FishEye CCTV ارسال دیدگاه

FishEye CCTV  :FishEye CCTV (دوربین مداربسته چشم ماهی) جدید شرکت IndigoVision می باشد برای آشنایی بیشتر با FishEye CCTV با ایران امن همراه باشید.

 

FishEye CCTV (دوربین مداربسته چشم ماهی) جدید شرکت IndigoVision

 

 
شرکت ایندیگو ویژن به بازار دوربین مداربسته FishEye CCTV جدید خود را ارائه کرده است. این دوربین مداربسته FishEye CCTV از سری BX Range این شرکت است و برای مشتریان قابلیت نظارت تصویری ۳۶۰ درجه را با یک دوربین ثابت خود فراهم کرده است.
برای داشتن پوشش و زاویه دید مناسب در زمان طراحی و پیاده سازی یک سیستم نظارتی برای مکان های مانند فروشگاه های خرده فروشی، انبار، دفاتر و لابی استفاده از چند دوربین مداربسته ضروری است. این کارکرد باعث افزایش دوربین های مداربسته مورد نیاز و در نتیجه افزایش یافتن هزینه ها شده است.
شما می توانید با استفاده از یک دوربین، دوربین های چشم ماهی شرکت IndigoVision همان پوشش مناسب با کیفیت بالا به جای استفاده از چند دوربین مداربسته به دست بیابید. با استفاده از قابلیت dewarping دوربین های مداربسته IndigoVision دیگر نیاز به نرم افزار نظارتی به صورت جدا و اینکه قدرت پردازشی بالا برای پردازش تصاویر این دوربین مداربسته مانند دوربین های مداربسته قدیمی FishEye CCTV برای تبدیل تصاویر به تصاویر که قابل درک برای چشم انسان باشد، نخواهید داشت .
برای نصب در سقف دوربین های مداربسته ۳۶۰ درجه چشم ماهی مناسب هستند. این دوربین مداربسته ۴ دوربین مجازی با توانایی دید در شب را در اختیار ما قرار داده است و استاندارد IP67 و IK10 آن را در مقابل عوامل خارجی تهدید کننده محافظت دوربین را افزایش می یابد. به لطف میکروفن درونی این دوربین افزون بر دارا بودن تصویر و نظارت تصویری بر محل نصب شده می توانیم همچنین صدای محیط را نیز در اختیار داشته باشیم. هوشمند شدن این دوربین هم از طریق سیستم تجزیه و تحلیل داخلی آن صورت گرفته است.
این گونه FishEye CCTV دوربین مداربسته چشم ماهی ایندیگو ویژن همه چیز را مشاهده می کنند و حتی می شنود و و شما را مطمئن می کنند که همه چیز در امن و امان می باشد. می توان از این دوربین FishEye CCTV به عنوان یک نگهبان ثابت در فروشگاه، مدرسه، بیمارستان یا دفتر خود استفاده کنید.

 

FishEye CCTV

ایمنی بیشتر با سری BX Range دوربین مداربسته ایندیگو ویژن FishEye CCTV

مانند تمامی دوربین های مداربسته سری BX Range این شرکت، اندازه های مختلفی از امنیت را با نرم افزار مدیریت ویدئو Control Center این شرکت در اختیار شما می گذارند. رابط کاربری یکپارچه استفاده از این سری را برای شما هرچه بیشتر راحت تر می نماید. امکان جستجو و پیدا کردن شواهد را سیستم تجزیه و تحلیل پیشرفته ویدئو در چند ثانیه فراهم می سازد و دیگر نیازی ندارید که ساعت ها برای پیدا کردن شواهد زمان صرف نمایید.
افزون بر اینکه نصب آسان و کاربری ساده را دارا می باشد، نرم افزار نظارتی Control Center امکان نظارت از ۱ تا ۱۰۰۰۰ دوربین مدار بسته را به همراه صدا در اختیار شما قرار داده است و به شما این امکان را می دهد که همه چیز را مشاهده کنید ، بشنوید و بعد از آن حتی پیگیری نمایید.

مشخصات فنی FishEye CCTV دوربین مداربسته چشم ماهی IndigoVision به شرح زیر است:

• کیفیت تصویر ۱۲ مگاپیکسل ۱۵ فریم در ثانیه / ۶ مگاپیکسل ۳۰ فریم در ثانیه
• زاویه دید ۱۸۰ یا ۳۶۰ درجه
• فیلتر IR
• ۴ محدوده امنیتی مجزا
• استاندارد IP67 و IK10
• تامین برق به صورت POE یا منبع تغذیه ۱۲ ولت
• میکروفن داخلی – صدا G.711
• تجزیه و تحلیل ویدئو ، سیستم تشخیص حرکت
• دید در شب تا ۱۰ متر

شرکت داده پردازان پارسوآ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *