HDTVI در دوربین مدار بسته به چه معناست؟ ارسال دیدگاه

HDTVI در دوربین مدار بسته به چه معناست؟ در واقع تکنولوژی HDTVI در دوربین‌ مدار بسته شباهتی به تکنولوژی پردازش تصویر آنالوگ، تکنولوژی دیجیتال HD، و یا تکنولوژی مگاپیکسلی IP ندارد . HDTVI در دوربین مدار بسته  تکنولوژی مدولاسیون آنالوگ – دیمودولاسیون (انتقال) پردازش تصویر آنالوگ را با رزولوشن بالا تصویربرداری نوری از تکنولوژی دیجیتال HD و تکنولوژی مگاپیکسلی IP ترکیب می نماید که می توان به عنوان بزرگترین تفاوت بین این تکنولوژی و بقیه باشد .

بهترین حالت را از هر دو جهان این HDTVI در دوربین مدار بسته فراهم می نماید – نمایش با رزولوشن بالا و همچنین انتقال سریع آنالوگ.

HDTVI در دوربین مدار بسته

پس نتیجه می گیریم که در یک سیستم تأمین سریع انتقال آنالوگ به راحتی راه اندازی می گردد ،در صورتی که در همان زمان از باعث جلوگیری از مشکلات زیاد در سیستم های تصویری شبکه مثل بی ثباتی پهنای باند، از دست دادن بسته اطلاعات و داده ها ، و پوشیدگی می شود .

HDTVI در دوربین مدار بسته

تکنولوژی EXIR برای HDTVI در دوربین مدار بسته

با تکنولوژی منحصر به فرد EXIR می توان تاریکی مطلق همه ی قسمت های تصویر را با پراکندگی نور بصورت یکنواخت و به شکل دقیقا واضح مشاهده نمایید.

در واقع تکنولوژی EXIR سیستم پیشرفته IR است که با استفاده از LED های مخصوص IR در این نوع تکنولوژی ، این قابلیت را به دوربین مداربسته ها اضافه کرده اند که این امکان وجود داشته باشد که پراکندگی و پخش نور IR را بصورت یکنواخت و یکدست در همه کادر تصویر انجام گیرد و سپس درنتیجه حاصل آن در مرکز تصویر عدم تمرکز نور و باعث بهتر شدن ۹۰ درصدی پخش نور در تصویر می شود ، بدین گونه که همه ی گوشه ها و زاویه های اطراف کادر به همان نسبت مرکز تصویر نور IR دریافت می نمایند و این کار باعث می شود در همه ی زوایه های کادر دوربین مدار بسته اجسام و افراد دیده شوند.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *