پکیج دوربین مداربسته آماده نصب ارسال دیدگاه

هانیول پکیج دوربین مداربسته آماده نصب تحت شبکه خود را با رزولوشن HD ارائه کرد

از جدیدترین کیت آماده نصب تحت شبکه از طرف Honeywell، کمپانی آمریکایی، که رتبه نخست رده بندی جهانی سیستم‌ های نظارت تصویری و حفاظت الکترونیک را در اختیار دارد، با رزولوشن HD، مخصوص کاربران خانگی و مشاغل تجاری کوچک رونمایی شد.
به گفته‌ هانیول، یک NVR چهار کاناله همراه با ۴ پکیج دوربین مداربسته آماده نصب دام یا مینی بولت، اصلی ترین مزیت این کیت می باشد. بدون احتیاج به تخصص خاصی، با نصب و راهبری آسان، به راحتی توسط خود کاربر قابل نصب و استفاده می باشد.

پکیج دوربین مداربسته آماده نصب

پکیج دوربین مداربسته آماده نصب

مدیر فروش‌ هانیول، آقای Rick Koscinski، در اینباره می‌ گوید :
” مشکل بودن پروسه نصب و نرم افزارهای گوناگون، مشکل اصلی سیستم‌ های تحت شبکه می باشد که منجر به نارضایتی کاربران و بازگشت آنها به سمت سیستم های آنالوگ می‌ شود. بالاترین کیفیت مورد نیاز برای مشاغل کوچک، در پکیجی که ما تدارک دیده ایم با نصب آسان، رابط کاربری ساده، قابل فهم و با قیمتی مناسب، در دسترس کاربران قرار می‌ گیرد. نصب این کیت، به راحتی راه اندازی یک دستگاه DVR است. ”
هانیول، سامسونگ، دی لینک و چند تولیدکننده معتبر دیگر از جمله کمپانی هایی هستند که بر خلاف بقیه کمپانی‌ ها که صرفا به دنبال مسابقه مگاپیکسلی و بازی با اعداد و ارقام هستند، به منظور بالا بردن میزان رضایت کاربران، سعی در ساده سازی سیستم‌ های تحت شبکه خود دارند.
در جهت جلب رضایت کاربران، سامسونگ با سری وایزنت۳، هانیول با کیت‌ های آماده نصب و دی لینک با MyDlink توانسته اند تا حد زیادی موفق عمل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *