Nubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک ارسال دیدگاه

Nubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک: دوربین‌ مدار بسته امنیتی متنوعی مثل Dropcam ها در جهت مانیتورینگ از راه دور طراحی شده اند و در بازار ارائه گشته اند به گونه ای که این نوع دوربین مداربسته ها اتصال همیشگی به منبع تغذیه و سیگنال های وای فای (WIFI) مشکل این دوربین مداربسته ها می باشد، هم اکنون محصولی را کمپانی پاناسونیک با نام نی بو (Nubo) معرفی نموده که قادر است در شرایط که برق و سیگنال WIFI موجود نباشد از طریق اتصال G4 به کنترل از راه دور محیط مد نظر پرداخت و در واقع به عنوان یک چشم ناظر عمل می کند . Nubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک با کمک گرفتن از سنسور تشخیص حرکت خود، می تواند حرکت ها را تشخیص بدهد و بصورتی که کلیپ های تصویری ۵ ، ۱۰ ، ۳۰ و یا ۶۰ ثانیه ای را ضبط نموده و با کمک آنالیز تصاویر تفاوت بین انسان و حیوانات را تشخیص بدهد .این موضوع‌ کمک می کند در هنگامی که مهمان ناخواسته ی یا حیوان خانگی شما به منطقه در حال پایش وارد شود ، nubo پیغام و تصویر ضبط شده را به تبلت و یا تلفن شما ارسال بنماید.

http://iraneamn.comNubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک

Nubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک

بلندگو(اسپیکر) و میکرفون داخلی امکان دیگری است که در Nubo دوربین مداربسته امنیتی 4G پاناسونیک موجود است که اجازه می دهد ارتباط صوتی ۲ طرفه برقرار گردد nubo .دارای یک پورت USB می باشد که به واسطه آن می توان اقدام به شارژ دوربین و یا بصورت دائم اتصال برق را برای آن مهیا کرد . امکان نصب این دوربین با دارا بودن استاندارد محافظتی IP66 را در محیط های بیرونی فراهم می گردد مانند پارکینگ، سایت های ساخت و ساز، گلخانه ها و …

امیدواری پاناسونیک به گونه ای است که Nubo یکی از مواردی باشد که در چمدان مسافرین و یا اعضأ سرویس های مهمان پذیر مانند Airbnb قرار بگیرد تا در زمان که اقدام به ترک هتل نموده است بتواند به کنترل و نظارت نظافت چی و یا همخانه خود بپردازد.

توسط پروتکل SSL و رمز عبور، همه ی ارتباط بین دوربین مداربسته ، سیستم ذخیره سازی ابری و یا تلفن همراه رمزنگاری می گردد تا برقراری امنیت اتصال ایجادگردد . در صورتی که به ذخیره نمودن بر روی سیستم ذخیره سازی ابری (Cloud) میل و تمایلی ندارید، می توانید تصاویر را بشکل محلی با قرار دادن یک کارت حافظه بر روی دوربین ذخیره نمایید.
Nuboبه همراه یک نرم افزار(اپلیکیشن) برای سیستم های IOS و آندروید عرضه می گردد که افزون بر مانیتورینگ در اختیار کاربر همه ی تنظیمات دوربین را قرار می دهد . لازم است توجه کنید که این نرم افزار توانایی اجرای دستورات متفاوت مانند ضبط پی در پی ، متوقف نمودن ضبط، نمایش دادن تصاویر زنده، ارتباط دو طرفه صوتی ، پخش مجدد تصاویر، گرفتن Snapshot و نمایش حضور انسان و یا حیوان خانگی را در یک جدول زمانی خواهد داشت.

همانگونه که پاناسونیک گفته است در ماه آوریل این دوربین با همکاری کمپانی Vodafone با هدف پشتیبانی از سرویس 4G در اروپا با قیمت ۲۴۹$ پیش فروش می گردد.

شرکت داده پردازان پارسوا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *