UTC OSD در دوربین مدار بسته به چه معناست؟ ارسال دیدگاه

UTC OSD در دوربین مدار بسته به چه معناست؟ عبارت On Screen Display بصورت مخفف OSD است. به این معنی که دوربين يك منوي تنظيم بر روي خود را دارا مي باشد كه تنظيمات ابتدایی شامل تنظيم سطح آيرس و برخی  امكانات پيشرفته دوربين رابر روي آن قابل تنظیم می باشند.

به عنوان مثال می توانیم بگوییم در دوربین های سری ؟؟؟؟؟؟؟محصولات کمپانی؟؟؟؟ این امکان وجود دارد که  از OSD برای تنظیم قابلیت HLC،قابلیت D-WDR،قابلیت BLCو قابلیت  2-DNRاستفاده نمود.

می توانید تصویر OSD CONTROLLER را در در تصویر زیر مشاهده نمایید .

OSD CONTROLLER

UTC OSD  به چه معناست؟

همواره  پس از نصب دوربین برای نصاب ها و خریداران دغدغه تنظیم  OSD موجود بوده است  و به عنوان یکی از مشکل ترین قسمت های تنظیم و نصب دوربین این قسمت می باشد .باید به این نکته توجه کنیم که هر گونه توانایی متفاوتی که دوربین دارد حتما باید بعد از نصب تنظیم شود زیرا به صورت عالی این توانایی  ها باید نسبت به تصویر و نور محیط دقیق انجام گردند .

قابلیت  UTC OSDکه در دوربین های سری —-کمپانی —- موجود است  این  را به ما امکان پذیر  می کند که به واسطه یک کابل کواکسیال و یک عدد UTC CONTROLLER   این تنظیمات را بتوان در هر نقطه ای که کابل کواکسیال متصل به دوربین است .این تنظیمات را انجام داد.
می توانید در پایین تصویر  UTC CONTROLLERرا مشاهده نمایید .
UTC CONTROLLER
در تصویر بالا می بینید  که UTC CONTROLLER  یک ورودی کابل کواکسیال و یک خروجی کابل کواکسیال دارا می باشد . عملکرد آن به این صورت می باشد که به ورودی آن کابل کواکسیال تصویر  دوربین مداربسته دارای قابلیت UTC  میباشد متصل می گردد و به خروجی UTC  CONTROLLERکابل کواکسیالی که به نمایشگر ما متصل می باشد، وصل می شود و تنظیمات با استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی آن انجام می گیرد.

فواید UTC OSD

·         تنظیمات آسانتر
·         تنظیمات دقیقتر

پس در نتیجه این سیستم به آسانی برای نصاب و کیفیت بیشتر و دقت بالاتر برای مشتری در نصب را بوجود می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *